Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.05.2017 o 18:23, ArekH napisał:

Niemal 2 miesiące minęły od mojej ostatniej gdziebytności nad ulubioną rzeką. Jechałem i nie wiedziałem czy powędkuję, czy woda zeszła na tyle bym miał gdzie się uwiesić. Nie wyszło po mojemu, ale dało się powędkować. Trudny czas. Woda opada wyraźnie( ok 6cm. w czasie mojego pobytu) To zły czas na mojej rzece. Ciężko połowić, albo ja, nie potrafię się odnaleźć w takich warunkach. Znalazłem, usiadłem. Szału nie oczekiwałem. Ale było nieźle. 4 Leszcze, 4 Krąpie. Maleńki Klenik. 2 Bękarty Odry i 2 spinki. Przynęty? Szukanie i niewiele wiadomo. Wiadomo tylko tyle, że Leszcze 2,7 i 2,15 kg. Siadły niemal jeden po drugim, na czerwonego TT Drennana. Totalnie dziś zawiodły moje ziarna. Jakieś brania dawały robaki. Co do sprzętu. Mega mi leżą te Penny. Hugo że może ciut warczą. Ale ta moc na korbie. Bajka. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Arku dobrze cię widzieć znowu w akcji. Gratulacje.:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, karol w napisał:

Niedzielny wypad na bug z córeczką.

 

20170521_204415.thumb.jpg.7d3c038dd7ad5e435a53dda19238147d.jpg20170521_204435.thumb.jpg.ac66726205e2c9b998902585602ae8c8.jpg20170521_204405.thumb.jpg.2c8f1440233a055a18e3a58c8c58cf65.jpg

Brawo, gdzieś przepadł:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kubik napisał:

Arku dobrze cię widzieć znowu w akcji. Gratulacje.:champagne-2010:

To pomimo słabych warunków, była miła sesja Robercie. :champagne-2010: Fajnie było zasiąść nad ulubioną wodą. Pozdrawiam stary! :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

To pomimo słabych warunków, była miła sesja Robercie. :champagne-2010: Fajnie było zasiąść nad ulubioną wodą. Pozdrawiam stary! :beer1:

Ja cały czas zawody i zawody. Czekam na info kiedy stan Odry sie ustabilizuje i bede mógł przyjechać do Ciebie. Bo jak już obiecałem to obiecałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Praca praca ale na rybki czas się zawsze znajdzie 

Fajnie masz. U mnie zawsze coś. Już mnie szlag trafia od braku czasu i możliwości.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 18:23, ArekH napisał:

Niemal 2 miesiące minęły od mojej ostatniej gdziebytności nad ulubioną rzeką. Jechałem i nie wiedziałem czy powędkuję, czy woda zeszła na tyle bym miał gdzie się uwiesić. Nie wyszło po mojemu, ale dało się powędkować. Trudny czas. Woda opada wyraźnie( ok 6cm. w czasie mojego pobytu) To zły czas na mojej rzece. Ciężko połowić, albo ja, nie potrafię się odnaleźć w takich warunkach. Znalazłem, usiadłem. Szału nie oczekiwałem. Ale było nieźle. 4 Leszcze, 4 Krąpie. Maleńki Klenik. 2 Bękarty Odry i 2 spinki. Przynęty? Szukanie i niewiele wiadomo. Wiadomo tylko tyle, że Leszcze 2,7 i 2,15 kg. Siadły niemal jeden po drugim, na czerwonego TT Drennana. Totalnie dziś zawiodły moje ziarna. Jakieś brania dawały robaki. Co do sprzętu. Mega mi leżą te Penny. Hugo że może ciut warczą. Ale ta moc na korbie. Bajka. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Brawo przyjacielu !!!

Pięknie połowiłeś - a ten leszek to już w ogóle mistrzostwo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się na poszukiwania klenia z lekkim spinem. Efekt to kilka okoni, jeden szczupły i jedna obcinka, a klenie tylko odprowadzają przynętę i nie chcą brać na spina
IMG_20170524_182541.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...