Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noo. Wczoraj wybrałem się z kolegą nad Odrę. Niestety. Szału nie było. dojechaliśmy ok 19. Montaż stanowisk i zestawy w wodę. Koledze wpada Leszcz ok. 1.5kg. Robimy ogienek i kiełbacha na kijek. Pogoda nam się niestety marasi i zachodzi burza. Składamy co ważniejsze i chowamy przed deszczem. Idziemy w kimę bo leje. 4.20 zryw z koja. Idę na stanowisko, niby wszystko ok. ale jednak coś nie pasi. Brak pudełka Guru z groszkiem, leży w wodzie, pokrywa pogryziona na maxa:(, ale to jeszcze nie to. Po 20 min. Bingo, brak wiaderka z grochem. Dacie wiarę? 2,5kg wiadro, zamknięte, pełne Grochu przepadło. Szopy, nie wiem jak, ale wyniosły. Obszedłem na około. Nie znalazłem. Dobrze że się Guru uchowało, bo bym nie miał na co łowić. W sumie? Ok 15 Krąpi pod nawet 40cm i jeden Jazik. Woda bardzo się podniosła i nurt rwał jak najęty. Nie dogadałem się z tą wodą. 

IMG_20170802_064823.jpg

IMG_20170801_200133.jpg

IMG_20170801_192615.jpg

IMG_20170801_190521.jpg

IMG_20170802_091346.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szopow... Arku anegdotka....

Kiedys z kumplem siedzielismy na zasiadce dojscie tylko od wody z drugiej strony gleboki las.... w nocy cosik buszuje w naszych wiadrach ja siekiere w dlon koles maczete i do przegladu ck tam nas straszy...

Kumpel o kurw... maly niedzwiedz ... i kamieniami w niego... a ja ty jak maly to stara jest gdzies tu... to chodu w ponton na wode kurw... moze nie poplynie...

Swiecimy jeszcze raz po tym zwierzu a tu jeb szop pracz.... masz tu babo niedzwiadka...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słaby dzionek i pewnie nic bym tu nie napisał, gdybym nie chciał odnieść się do nowego kijka Trabucco. Łowiłem z 30g koszyko-sprężyną solidnie nabitą mieszanką pelletów, kukurydzy i konopi. Miałem tylko jedno branie na starcie i po tym wędka stała jak wrzucona do studni. Kijek delikatny, sprawia  wrażenie mocnego sprzętu, jest lekki jak dla mnie super spasowany z kręciołem Shimano x aero 4000. Zestaw z tymi nabitymi koszykami posyłałem max na 40m, ten sposób łowienia przy tym kijku odpada. Moim zdaniem będzie to dobry zestaw do podajników do methody w przedziale 30-40g. Jeszcze kiedyś spróbuję łowić na podajniki z pva tym kijkiem ale chyba przeznaczę go w większości do methody i na komercje, bo tam będzie jego żywioł. 

Dziś odwiedziło mnie nad wodą 4 kumpli, przy jednym z nich około 3-4m od brzegu w pewnym momencie wierzchem podpłynął ok 30cm szczupaczek trzymający w paszczy ok 10cm krąpia. Po dłuższych mękach drapieżnik połknął zdobycz a my mieliśmy kilkuminutowy darmowy teatrzyk :champagne-2010::icon_arrow1:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponton Na Oderce. Nie śpię od wczoraja 6.30. Warto było. Powędkowałem. Fakt, że tylko Jaziunki +60-80dkg. + 2 Leszczaki kilówki i stracona pod nogami, życiówka Klenia. :( A to stąd, że nurt, porwał mi niemal z reki podbierak. Działo się Panowie i Pnie. Po 17 Jaziku zgubiłem rytm. 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponton Na Oderce. Nie śpię od wczoraja 6.30. Warto było. Powędkowałem. Fakt, że tylko Jaziunki +60-80dkg. + 2 Leszczaki kilówki i stracona pod nogami, życiówka Klenia.  A to stąd, że nurt, porwał mi niemal z reki podbierak. Działo się Panowie i Pnie. Po 17 Jaziku zgubiłem rytm. 
a.jpg.f4062aa531b520e13212f1c4d003b7bb.jpg
b.jpg.21ac09c42e32862c8b86385950627e72.jpg
c.jpg.372927bc72d2adae24e6ef2c82783d61.jpg
d.jpg.a83e394761e9da4426c11d0acc44fd46.jpg
Arek mistrzostwo, graty. Jaki obecnie masz rekord klenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...