Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zimno, mokro i wietrznie. >:(
Ale już prawie tydzień nie byłem nad wodą (za dużo pracy), to dziś stwierdziłem, że muszę powędkować.
W sumie to popołudniowe łowienie było, bo od godziny 17. Niegocin, bacik, 30 minut, białe robaki i głębokość 2 m.
W ciągu 30 minut łowienia trafiło się 45 płotek, nic wielkiego (do 20 cm), ale zabawa była.

W sumie to niby popołudnie, a wygląda jak wieczór. :D
59f359a80b734_Niegocin27_10.jpg.f3827b89096ada28d47a53aed26dfc14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo deszczu i wiatru poniosło mnie dziś na dwa jeziora.
Na Kisajnie brały płotki i ukleje.
Na Niegocinie okazało się, że bat zainteresował tylko kilka okoni i płotkę. Ale za to na grunt ciągle łowiłem płotki.
Zabawne, kilka metrów różnicy (ale na grunt łowiłem przy trzcinie) a zupełnie różne efekty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjdzie na to, że ja, ten rybak z bacikiem, musi podtrzymywać wątek o wynikach wędkarskich :P.

Nadmiar pracy szkodzi, a że ostatnio miałem za dużo pracy a za mało wędkowania, to dziś znów na rybach byłem.
Pogoda wredna, bo najpierw deszcz umilał życie, a później przestało padać, ale rozkręcił się wiatr i mi kijaszek usiłował pogruchotać. :D
Niegocin, 60 minut łowienia: kilkadziesiąt płotek, kilka uklei, dwa okonie.
Skoro rybki brały, to bawiłem się w testowanie przynęt. Rybom bez różnicy było, czy pinka była na haczyku, czy aromatyzowane ziarno pęczaku albo podrasowany zapachem kawałeczek ziemniaka. Lubię takie łowienie. :P:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja nad wodą nie byłem przez tydzień z wędką i się nie stęskniłem, wodna ROZTERKA chyba mnie dopadła. Piotr fotki, ja wiem, że jest pogoda do bani, ale jakaś fotka choć jedna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie niechęć ma wpływ na nasze wędkowanie tylko pogoda kiepska. Dziś zdrowo ciągnie po rajtuzach.

Miałem wyskoczyć dziś na Siczki ze spinem ale poddałem się. To nie w moim stylu,ale tak wyszło.

Poczekam na lepszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Piotr fotki, ja wiem, że jest pogoda do bani, ale jakaś fotka choć jedna :P

Ze względu na to, że nie opanowałem trzymania wędki w zębach, zwłaszcza pięciometrowego bata, zdjęć z rybami nie będzie.
Ni cholery nie idzie trzymać kija, trzymać ryby i szukać w kieszeni telefonu, by zdjęcie zrobić. :P
Nawet miałem ochotę zostać dłużej na rybach, ale trochę zmarzłem w nóżęta, a i łapki górne też zdrętwiały od wietrzyska. >:(
Na pocieszenie fotka jeziora Niegocin, gdy już sobie do domu wracałem.
59f5f9a56eb43_Niegocin28_10.jpg.03686069016a277c247d9716bcf05a4f.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wczorajsze wędkowanie, ale w nieco innej roli, bo jako trener i instruktor metodowego wędkowania.
W trakcie wędkowania miały miejsce mini zawody między moim synkiem Mateuszem, a wujkiem Łukaszem (suwi).
Wynik rywalizacji to 3:3
Rolę zanęty pełnił mix pelletów Dynamite Baits z zanęta Ringers Bag-up
A przynęty na które były złowione rybki to pellety Chocolade Wafters Ringers i Epidemia od Bartka z Feeder Baits.
Te drugie świetnie się sprawdzają na tym łowisku, choć wszelkie Ringersy im miejsca nie ustępują. 290297b5d743fb21a5a1beb1d9bfbed1.jpg6304efef6d012117256406d49e22d0f3.jpg00db4264a9e93f697e935360df4c7e0a.jpg9943f792dac6027b2f76cfe90e12f0cb.jpg7c9e9234afdf44283100b9b038b1a8d6.jpg6c5f98941e03dd4d102da19429e13c41.jpg827b8b65cc29a0b8d48944f3fd70659a.jpg219c040fecb765a04e4deaa34eabcf17.jpg6706383d3d206d4eeb51eda9ff6ce1af.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, elvis napisał:

Moje wczorajsze wędkowanie, ale w nieco innej roli, bo jako trener i instruktor metodowego wędkowania.
W trakcie wędkowania miały miejsce mini zawody między moim synkiem Mateuszem, a wujkiem Łukaszem (suwi).
Wynik rywalizacji to 3:3

No i wyszło, że stary dziadyga (choć wujaszek) Suwi, albo za słabo słuchał trenera tudzież przekombinował, albo Elvisowski narybek jest tak dobry, że wujaszkowi dorównał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...