Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wyszło, że stary dziadyga (choć wujaszek) Suwi, albo za słabo słuchał trenera tudzież przekombinował, albo Elvisowski narybek jest tak dobry, że wujaszkowi dorównał.
Gdyby mnie nie słuchał to by baty sromotne dostał od młodego. Młody jest na prawdę dobry i to wujek go cały czas gonił. Posłuchał rad i już dwie minuty później złowił swoją pierwszą i jak się okazało nie ostatnią rybkę.
Dlatego cieszę się podwójnie, bo mogłem uczyć syna podstaw feedera, a i wujkowi też się przydałem.
Niestety czasu na naukę nie było za dużo, bo tylko dwie godziny, a i pogoda straszna, ale i tak coś udało się złowić i pokazać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piździło dzisiaj jak w kieleckiem,ale mnie starego wiarusa ciężko zniechęcić ... Drapieżniki chyba Grzegorzowi się udało,bo słabo wspólpracowały,ale jednego malucha udało się dorwać.Mały ale cieszy.Nie sztuka złowić nawet 5 zębatych,kiedy dobrze biorą...Sztuka złowić choć jednego kiedy mają gdzieś wspólpracę z wędkarzem :D:icon_arrow1:

22852916_1029699203836370_3762720478821879069_n.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 21:58, Kotwic napisał:

Zgrabna płoć.
Ale widzę, że natura chciała Was sprawdzić, skoro chłodkiem potraktowała. :D
Ważne, że są efekty zabawy.

Nocka z piątku na sobotę,, Grzegorz,, daje ale rybki biorą 

FB_IMG_1509205019753.jpg

FB_IMG_1509205016531.jpg

FB_IMG_1509205027545.jpg

FB_IMG_1509205012255.jpg

FB_IMG_1509205002965.jpg

Edytowane przez Artur
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grendziu napisał:

Grubo,brawo @stan wbijaj z tym do konkursu ?.

Nonie wiem czy to dobry pomysl...boję się,że jeszcze wygram i stracę całą sympatię w grupie,a z zawiści nikt już nie polubi żadnego mojego wpisu i zdjęcia.:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, stan napisał:

Nonie wiem czy to dobry pomysl...boję się,że jeszcze wygram i stracę całą sympatię w grupie,a z zawiści nikt już nie polubi żadnego mojego wpisu i zdjęcia.:D:D:D

Bardzo śmieszne :P Komisja będzie tak głosować abyś za bardzo nie urósł w piórka :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...