Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryby ,ryby I po rybach Nad woda melduje sie bardzo pozno ... Ludzi mimo srodka tygodnia jak na zawodach wielu zaczyna sie juz pakowac bo dzis nie bieroo ... Szybkie rozkladanie I mieszanie zanety .... Mija godzina ,dwie faktycznie echoo ...I nagle 1,2, 3 ...... naszly sie o.O .. Wiele spinek a na koniec male problemy z wyciagnieciem siatki

IMG_20171129_160928.jpg

received_841413476030455.jpeg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, ArekH napisał:

No i gdzie jest @KaZuYa i jego ostatni wypad? Czekamy. Nie tylko na + się chwalimy. Porażki też są ważne. Sporo można wniosków wydobyć. 

Arku nie zrozumialem twojego posta do konca ... Tzn poczatku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

No tylko czekam na ostatni raport z wyprawy. Możliwe, że coś przeoczyłem. 

Arku ja osobiscie staram sie na biezaco wrzucac tym bardziej jak jest co jak lipa to o czym pisac bylem kija zamoczylem I to na tyle ...Oczywiscie czesto padaja zera a mnie to kreci jeszcze bardziej  I nadal szukam lekarstwa a nie uciekam w komercje ,zeby sie spelnic... W tym roku Odra podniosla strasznie poprzeczke I mnie pokonala ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaZuYa napisał:

  I nadal szukam lekarstwa a nie uciekam w komercje ,zeby sie spelnic... W tym roku Odra podniosla strasznie poprzeczke I mnie pokonala ..

Uważam to zdanie, za, delikatnie mówiąc, co najmniej niesprawiedliwe, by nie powiedzieć podłe kolego drogi. Wiele osób nie ma w swoim zasięgu tak ciekawego i hojnego łowiska, jakim jest Odra. Muszą się posiłkować komercjami, gdzie nic tak łatwe nie jest jak by się wydawało z boku. Więc określenia o dowartościowaniu, darował bym sobie. Wpadnij na Nienawiszcz, na zlot fundacji w 2018 i pokaż co potrafisz. Bardzo chętnie Ciebie poznam osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

No tylko czekam na ostatni raport z wyprawy. Możliwe, że coś przeoczyłem. 

Arku gdzie ja napisalem o innych napisalem o sobie I moich odczuciach ...Dla mnie komercja na dluzsza mete odpada ... Nie lubie tlumow ,szumu wole spokoj I dzikosc... A co do ryb nie jest chyba tajemnica ,ze tam o rybe latwiej nie neguje ze czesto trzeba sie napracowac sam mialem taki przypadek...Sam bym wzial udzial w zawodach na komercji nawet pisalem o tym Emilowi ,ze takowe parowe sa na Lazach u nas ...A co do zdania pokazaniu co potrafie to dla mnie wybacz dziecinne nie mam nikomu nic do udowodnienia ... Bo nie raz jak to w sporcie roznica dnia a wynik moze byc calkiem inna strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...