Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No[mention=4]elvis[/mention] widać, że swoimi sylwestrowymi połowami już do imprezy wieczornej się szykowałeś  Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Chciałbym, ale jak żadnego roku nawet stołu nie zastawialiśmy. Moja pani źle się czuła i leżakowała z Sylwestrem w Zakopanem w dwójce. My (ja z chłopakami) siedzieliśmy każdy przed swoim telefonem, by wyjść przed północą na ulicę i zrobić trochę huku i światła. Taki był mój Sylwester. Gdyby nie wyprawa na ryby to by była lipa na całego, a tak chociaż stary rok zakończyłem nad wodą.   

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znowu mam bana na laki !  Czy ja na to jestem już za stary, tzn żeby w tym wszystkim się połapać ?

@elvis-  Normalnie sylwestrowe petardy  -  no, może kapiszony ? :P

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem drugiego zdania. 

Leżała przed telewizorem i oglądała Sylwestra w TVP2 w Zakopanem

Ps. Edytowałem troszkę posta wyżej, bo faktycznie był trochę nie czytelny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znowu mam bana na laki !  Czy ja na to jestem już za stary, tzn żeby w tym wszystkim się połapać ?
[mention=4]elvis[/mention]-  Normalnie sylwestrowe petardy  -  no, może kapiszony ?
Nie takie normalne. U mnie jest zawsze największy kaliber. Była duża bateria i mega głośne Achtungi i coś tam jeszcze. Psa zamknąłem w domu na godzinę, bo mało mi przez okno nie wlazł już wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zacząć 
DSC_0112.JPG.bd742ea2dce9b2a4196c2ab49427f464.JPG
Sezon 2018 uważam za otwarty 
DSC_0113.JPG.6278a0f101022de1e932170ec016663f.JPG
Sklamal bym gdybym napisał za pierwszym rzutem
Ładnie w tej Holandii :) na Cannibala? Ja mam zamiar też jeszcze w De zdążyć, do końca stycznia można w Brandenburgii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zacząć 
DSC_0112.JPG.bd742ea2dce9b2a4196c2ab49427f464.JPG
Sezon 2018 uważam za otwarty 
DSC_0113.JPG.6278a0f101022de1e932170ec016663f.JPG
Sklamal bym gdybym napisał za pierwszym rzutem
Gratulacje Mariusz. Ja może jutro pochodzę za okoniem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MrProper napisał:

No to czas zacząć 

Sezon 2018 uważam za otwarty 

DSC_0113.JPG.6278a0f101022de1e932170ec016663f.JPG

Sklamal bym gdybym napisał za pierwszym rzutem ???

Zdradziłeś "gruntówki" na rzecz barbarzyńskiego oszukiwania ryb, że płynący kawałek gumy lub blachy nadaje się do jedzenia?
A dobrze Ci tak, że szczupak chciał mięska popróbować i grupę krwi sprawdzał czy aby zdrowa. ;)

A na poważnie. Gratulacje. Widać, że tam u Ciebie cieplej i da się nad wodę wybrać. :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...