Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, stas1 napisał:

5ogr z 7cm wąsami

Słuchaj, a jak dobierasz długość tych wąsów, według uciągu czy miękkości dna? Bo 7 cm to sporo, a nie ukrywam że bardzo mnie ciekawi ten patent, bo mógłbym u siebie w Bugu mocno ograniczyć wagę koszyków stosując te wąsy miedziane.:1310_thumbsup_tone1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko zmniejszyc ciężar koszyków,ale udelikatnic sprzęt co za tym idzie nieć lepsze odczyty wskazań na szczytówkach.Decyduącymi kluczowym tutaj jest uciąg ,im mocniej ciągnie tym dłuższe wąsy,aż stanie,często taki patent równiez okaże kiedy twoja zanęta opuściła juz koszyk,Trzeba tak dopasować ciężar koszyka a długośc wąsów do całkowitego zastopowania

 

a4066_1-203.jpg

Edytowane przez stas1
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, łowię kupę lat kijem z DS  ale z takim patentem jeszcze nie kombinowałem. Ogólnie to zaczynam dopiero łowić nowocześniej, korzystając z zestawów z włosem , skrętkami i innymi wynalazkami ułatwiającymi życie wędkarza i mam masę patentów podpatrzonych do przetestowania.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Semi napisał:

Słuchaj, a jak dobierasz długość tych wąsów, według uciągu czy miękkości dna? Bo 7 cm to sporo, a nie ukrywam że bardzo mnie ciekawi ten patent, bo mógłbym u siebie w Bugu mocno ograniczyć wagę koszyków stosując te wąsy miedziane.:1310_thumbsup_tone1:

Tomku. Polecam również stosować, polecany przez Luka, temat z dużym łukiem. Ja, stosuję już to wybiórczo od kilku lat. Na prawdę, jeśli się to ogarnie, o te 20gr. można odchudzić zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Semi napisał:

Tutaj trzeba wziąć też pod uwagę inną zależność podczas łowienia w rzece - czym cięższy koszyk tym grubszy przypon.

Ja tego tak nie odbieram Tomaszu. Nie jestem Stachem, nie łowię na nitki. Mój min. Przypon jaki stosuję, to 0,14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...