Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Klient pochwalił się swoimi łowami :) 

 

@Wędkarstwo u Zbyszka Wydawało mi się, że z Ciebie to taki trochę za .... ofensywny gościu,  ale okazuje się, że masz bardzo  fajne relacje ze swoimi klientami. Gratuluję ! Jeżeli to cokolwiek dla Ciebie znaczy. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenimy koleżeńskie relacje z klientami a nasz sklep jest również miejscem spotkań Warszawskich wędkarzy :)  Zawsze rodzinna atmosfera i dużo ciekawych ludzi oraz ich opowieści.

Natomiast szorstki ton wobec rabunkowej gospodarki rybackiej i osób lobbujących odłowy sieciowe na składkowych związkowych wodach, jest chyba w pełni uzasadniony. I nie jestem w tym osamotniony o czym wszyscy doskonale wiemy czytając wpisy wędkarzy na różnych stronach i profilach tematycznych.

Dzięki i serdecznie pozdrawiamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Cenimy koleżeńskie relacje z klientami a nasz sklep jest również miejscem spotkań Warszawskich wędkarzy :)  Zawsze rodzinna atmosfera i dużo ciekawych ludzi oraz ich opowieści.

Natomiast szorstki ton wobec rabunkowej gospodarki rybackiej i osób lobbujących odłowy sieciowe na składkowych związkowych wodach, jest chyba w pełni uzasadniony. I nie jestem w tym osamotniony o czym wszyscy doskonale wiemy czytając wpisy wędkarzy na różnych stronach i profilach tematycznych.

Dzięki i serdecznie pozdrawiamy :) 

Tylko, proszę, zauważ, że szorstki ton, jak dotąd, przez lata nic nie wniósł do postępu w dziedzinie rozwiązań problemu. Należycie przecież, do wiodących firm na rynku,obojętnie jakim, globalnym, czy lokalnym.

Skoro tak, to jesteście też opiniotwórczy. Dlaczego,  Twoim zdaniem, swego czasu grupce ekologów udało się zablokować obwodnicę regionalną ? Moim zdaniem nie  przez to,,,,,,,że kilku zielonych przykuło się do drzewa, bo tamtędy, swoja ścieżką, miała  w zwyczaju przechodzić rodzinka mrówek aby zrobić kupkę!  Wtedy w całej Europie rządy liczyły się z głosami zielonych ! A dlaczego się liczyły ? Bo udało im się zjednoczyć we wspólnym froncie walki o ekologię i ochronę środowiska. Ale do osiągnięcia takiej jedności potrzebna jest zgoda całego środowiska. A przyznasz, że nie wszyscy wędkarze gotowi są umrzeć, za nowe rozwiązania ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elvis Gratki za wynik i za zacięcie :) - nie ryby :P 

 

I ja dziś pojechałem na rekonesans, a że spina miałem na aucie nie omieszkałem parę razy machnąć. Wiało dmuchało nie mogłem rzucić w wyznaczony cel. Więc godzinka nad kanałem, bez efektów tym razem.

Zmarzłem jak pies ale było warto oderwać się od komputera. Wyluzować, odsapnąć od codzienności zażyć świeżego mroźnego powietrza. Tego było mi potrzeba :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy blank zaliczony,tak czułem że tak będzie .Wiało ze parasole trzeba było trzymać
nawet kaczki siędziały tylko w zatoczce
5a6dc68acf25f_DSC02342(1).thumb.JPG.5814c528b71d65bfe539b3375552a720.JPG
27331752_2083046621722204_1877882068243060246_n.jpg.e20e43ec689bd48c323cf6746e16c9d1.jpg
DSC02343.thumb.JPG.1c63de86d7a38573ca94a423bafe6c55.JPG
Stasiu gratuluję zaparcia. Pogoda taka że strach z domu wychodzić.
Dalej mocno ciągnie?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ciągnęło, to bym połowił na bank,ale woda spadła dużo i zero uciągu,a że przygotowanie było w domu, to zle byłem przygotowany. 

 

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...