Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 lipca 2018 Drużynowe grand prix okręgu na Odrze w Krośnie Odrzanskim. 
Czwarte zawody z tego cyklu na starcie 38 drużyn 3 osobowych.
Losowalismy jako ostatnia drużyna stanowisko nr 9. 
Sektor był jeden po stronie,, Policji,, stanowiska od mostu najwyższe. 
Woda niska ryby pojawiały się z doskoku i były to krapie oraz pojedyncze leszcze. Suma sumaru wynik 18035 pkt pozwolił nam zająć pierwsze miejsce. Największego leszcza miałem 1760, największa ryba zawodów był leszcz 1960. 
Do końca pozostały jeszcze dwa zawody następne na początku września.

DSC_0288.JPG

DSC_0280.JPG

DSC_0272.JPG

DSC_0274.JPG

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stas1 napisał:

Ładny Amurek,ale zdjęcie jakieś NN

Zostało mi przesłane przez FB a tam minimalizują zdjęcia, na żywo rybka dokazywała jak to amur na brzegu,
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam łowcę tej ryby, do zobaczenia nad wodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po ponad miesiącu zawitałem na zalew Siczki. Byłem nad wadą ok 4 i już był problem ze znalezieniem miejscówki. Jeden zestaw klasyk a drugi metoda. 

Na oba zestawy meldowały się tylko leszczyki ze średnim wymiarem 20 cm.  Nic większego nie podchodziło , nie tylko u mnie.  Nawet szkoda było fotki robić. 

Nowy kijek Mistrall Aqua spisał się na medal. Pokazuje nawet najdelikatniejsze brania i świetnie ładuje się przy wyrzucie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ArekH napisał:

Artur, odpuściłeś Browning-a i siedzisz na Elektrostatyku? O.o

To Jaxon 

Mam go od 20 lat 

Nieraz siedzę na zawodach na nim to jest mój nocny fotelik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na żeremiu bobrów na takim zadupiu że aż strach. Brania są ale strasznie delikatnie i nieufnie biorą, udało się jednego jak na razie złowić.

IMG_20180723_182935.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy okaz dzisiaj. Oprócz tej brzany,wpadło jeszcze trochę kleników,worek płoci i wiadro krąpi i parę leszczyków. Prawdziwy test bolonki zaliczony.Mogę z czystym sumieniem polecić kije firmy od przerzutek rowerowych. :D:D :icon_arrow1:

37574421_1196622797144009_2104018136582848512_n-001.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to miałeś mega jazdę z tą brzaną na takim kijku. :D Ja już bez ryby do zmroku, Braciak nic nie złowił, ale miał na kiju coś konkretnego, śmiałem się że bobra podhaczył wypływającego z żeremia na którym siedzieliśmy. Mieliśmy dużo brań a nie mogliśmy nic zaciąć, spławik ładnie się wykładał odjeżdżał i duuuuupa, ryby nie ma. Jutro pokombinuję z mniejszym hakiem. Aha, spławiki z pałki przetestowane, są zajebiste, Braciak już zarekwirował jednego i złożył zamówienie na cztery.:D

IMG_20180723_165516.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 3
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...