Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc rodzinnie z żoneczką i miło nad wodą posiedziałem.Moja "Biała Wiedźma" Zaklinała wodę i aurę. Całkiem dobrze sobie radziła, złowiłem 9 Jazików,Klenia, 2 nieduże leszczyki, płotkę i 2 krąpie. Słonko tyłki nam przypaliło, dobrze że zapodawał wiaterek południowy to było czym oddychać. Woda bardzo niska. Miejscówki wyglądają marnie. Była totalna zwiecha w braniach od 13 niemal do 16h. Łowiłem na ziarno i wynalazki

IMG_20180822_123244.jpg

IMG_20180822_123256.jpg

IMG_20180822_124941.jpg

IMG_20180822_122844.jpg

IMG_20180822_122836.jpg

IMG_20180822_125434.jpg

IMG_20180822_142050.jpg

IMG_20180822_125455.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dziś dołączyć do kolegi z pracy i "pomoczyć" wędki na miejskim stawie.

On próbował szczęścia za szczupakiem na żywczyka (trafił pistoleta), ja uskuteczniałem "methodę" na nieznanej mi wodzie.

Pełen obaw o zaczepy i grubą warstwę mułu usiłowałem coś złowić.

Sprawdziło się jedno i drugie. Tzn i zaczepy i muł.

Mimo wszystko da się.

Jedno branie i jedna ryba. "Dziki" karpik pełnołuski 1,90 kg.

Staw.jpg.a29a1c4afb7bd666f83aa8432ef24dd2.jpg

5b819ea8571e8_Karp190kg.jpg.e9ad40f69a428fdea8a4ababe867b194.jpg

Ps. przypałętała się reklamówka na zdjęciu.

Było szybkie ważenie (z ciekawości), przeważnie ważę w  moim koszu podbieraka.

 

Jak na złość gdy postanowiłem się zbierać spadł intensywny deszcz. >:(

Pokrzyżował mi plany i zamiast nocki nad jeziorem suszenie gratów w garażu.

Oby wyschły do rana, to chociaż na "komerchę" pojadę ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka z czwartku na piatek ....Taktyki byly 2 groch , kukurydza strzelalem systematycznie z procy a druga kule zaneta Mivardi okolo 2kg +2kg gliny rzecznej , pieczywo fluo bez robakow ... Biale topione , pinka szly tylko w koszyku na klipsie ...Hak rozmiar 8 z wlosem na nim 2kukurydze zas na hak dawalem dendrobene 2 ... Na naplywie przez 4h nic wiec  poszedlem dalej okolo 25/30m na granicy nurtu I tam dopiero zaczely sie brania ... 

IMG_20180824_131159.jpg

IMG_20180824_131212.jpg

IMG_20180823_174423.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj testować na mojej river nowego feederka Shimano.Testowanie to może za dużo powiedziane,bo było to takie spontaniczne wędkowanie z marszu bez żadnego nęcenia,tylko z pinką na haczyku i zwykłym ciężarkiem przelotowym zamiast koszyczka.Nie było czasu na przygotowanie zanęty i zorganizowanie innej przynety. Brały głownie koluchy.Ale nawet pod tymi sumikami wedka wyginala się tak jakby się holowało parokilowego karpia na normalny kij  :D Trzeba przyznać ,ze łowienie BeastMasterem daje dużo przyjemności nawet jak się łowi drobnicę.Można powiedzieć,ze ta wędka jest idealna dla mnie ,bo na mojej rzece dominuje ryba mała i średnia :D Czym więcej myślę o tym zakupie i jego sensie w sytuacji kiedy posiadam inną wędkę o podobnych parametrach - Flagman Montaray 330/75 cw,tym bardziej dochodzę do wniosku,ze inżynierowie Shimano stworzyli tą wędkę specjalnie dla mnie. :D I gdyby nazwali ją moim imieniem czy nickiem z tego forum,to wiedzieli by o tym wszyscy,a tak wiem to tylko ja ... :D:P 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...