Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłem wodę, która dwa lata temu dała mi dwie życiówki, zeszłym roku była jakby martwa, w tym roku byłem w maju raz i też zero.

 

Dzisiejszy wynik, 6 szczupłych w tym największy 64cm, okoń 24cm i dwie spinki w tym jedna to waga ciężka, nie widziałem co to, ale trzy odjazdy zrobiło na skręconym hamulcu.

 

Standardowo główna przynęta na tej wodzie to wahadło, ale też dwa maluchy siadły na 12to centymetrowego wobka od Salmo. 65f8963aaec502066fb03650e7778272.jpg&key=48f4e40ea0a6288cd163bd7114c055b0bb789ec3470a81f283947699b6acc0480ab4869433a1dd4878847f554b96dc87.jpg&key=13a8d45ca30bf2f7b366c91c327e7778fe2996f20ed67f7b20c2f378e38f99a5

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testów ciąg dalszy, teraz czas wyników :P

Największy 72 cm na zdjęciu poniżej, niestety buzie to ma już zszarganą. Było też parę spinek, porwane przypony, ryby zaskakują mnie za każdym razem. Zdjęcie edytowane by nie było widać miejscówki.

 

Byli jeszcze ''karpiarze'' co przechwalali się sprzętem, umiejętnościami. Rzucali na środek stawu z miejsca gdzie blokowali połowę łowiska. Więcej kasy jak klasy.
Wszystko na szczęście zweryfikowała woda.

a1.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisz się, że ktoś Ci się podsiądzie?? Więcej wiary w ludzi :):D:P

Piękna rybka, chociaż nie moja waga. Ja w tym roku mam zamiar poprawić życiówkę w płoci (ok. 1kg, zeszłoroczny połów z Soliny) Niestety - 'moja' Barycz nie nadaje się póki co do niczego (zarośnięta), Szałe za Kaliszem od kilku miesięcy kwitnie (zielona zupa, a nie woda), to samo Murowaniec... Zostaje Kobyla Góra i na razie beznadziejne próby ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, grych napisał:

Boisz się, że ktoś Ci się podsiądzie?? Więcej wiary w ludzi :):D:P

Mam obawy czy nie siądą "karpiarze" co hol traktują raczej jako ciągnięcie ryby bez używania hamulca czy wędki.

Nawet na tym łowisku podsiadają i myślą, że złowią ryby. Jako nieliczny choć nie osamotniony używam pewnego organu do łowienia. Ten organ znajduje się powyżej barków i jak każdy organ nie używany zanika z czasem.

 

A jeżeli chodzi o wiarę w ludzi to mam z nimi kontakt codziennie. I w tym przypadku jestem ateistą :P

 

18 minut temu, grych napisał:

Piękna rybka, chociaż nie moja waga.

Trafiło się ślepej kurze ziarno :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mały wypad nad wodę  po pracy. Z trzech kijków tylko dajła łowiła ryby. Jak ja ją lubię.  

Minus to masa spadòw na drennanowski gotowiec. Aller aqua ponownie dał więcej brań, tym razem od skretting w koszyku.

Na dumbla czosnek, branie i szczupak:icon_arrow1: 

Łowisko zarosło w porównaniu z zeszlym rokiem.  Pytanie jaki wpływ mamy my użytkownicy, zanęty i zarobienia  plus no kill, a ile pogoda. Zeszły rok deszczowy, mokry, chłodny, a ten suchy, upalny, ciepły.

20180906_164323.jpg

20180906_181157.jpg

20180906_184507.jpg

20180906_164317.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...