Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Tench_fan napisał:

Postrach akwarium B|

Swoją drogą gdy może kiedyś wrócę do akwarystyki, to taki rodzinny biotop bym odtworzył.

Oj,  musiał byś spore akwarium postawić ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ryby są rodziną tradycją. Co prawda nikt nie wędkował przede mną, ale ryby powinny być w naszym herbie. Ojciec przez lata handlował rybami, syn hoduje, a ja łowię . 3c909d6ace243888b84ededb868fb2ea.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

@elvis ładniutki baniaczek. Jaki litraż ?

Widzę tam skalary ,neonki, jakiegoś glonojada i bodaj rozbory klinowe ( ? ).

Radku @Tench_fan rozbory klinowe tam nie pasują - to Azja a baniak to Ameryka południowa ?

Dodał bym Rozbory Hengela 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To syna Aqua kultura o pojemności 160 l.
Rozborów żadnych tam nie ma. Sumy, glonojady, kiryski, neony czarne, czerwone i klasyczne oraz inne. Ma też krewetkarium, ale ciężko mu idzie utrzymać odpowiednie parametry wody. W domu jest całe laboratorium chemiczne. Masa odczynników i testów wody.
Sam robił profesjonalne oświetlenie LED które sporo go kosztowało czasu i pieniędzy. Pozatym destylatory, butla 7 kg z CO2 , filtry itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrProper napisał:

Radku @Tench_fan rozbory klinowe tam nie pasują - to Azja a baniak to Ameryka południowa ?

Dodał bym Rozbory Hengela 

Ja nie zastanawiałem się co bym dodał, tylko co tam widziałem, lub wydawało mi się że widzę. Istotnie masz rację, że rozbory klinowe tam nie pasują jeśli chce się utrzymać "czysty" biotop. Zatem te rybki z  czarnym paskiem to neony czarne. Nie widziałem dokładnie, to był takie pierwsze skojarzenie ☺️  Sam bardzo lubiłem zwinniki jarzeńce.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, MrProper napisał:

Niestety mamusi i tatusia ni .....

Ale za to kuzynka ?

603F3DBE-6A07-4344-AA06-858A999424C7.jpeg.52cf15f67d76cbe65bd32ecbb278e95e.jpegEFE2EACD-D9C6-4566-9C95-D9DDABF6C9D1.jpeg.4c25f1fb3d62d2ca9d09d2d924391e4f.jpeg

i tak naprawdę po takie ryby tu przybyłem 

oby więcej ?

A mówiłeś że mamutów nie łowisz, a ta rybka do pierwsze to co to jest :P Jak mrówka do mamuta :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...