Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj nad moją river testować nowy kosz do podbieraka,wylicytowany na tym forum. Dzieki @ArekH,szybko się uwineles z wysyłką :D Normalnie jest taki super,że ryby po zacięciu w ogóle nie walczą ,tylko od razu same kierują się do podbieraka. :D Kosz tak się spodobał rybostanowi w mojej rzece,ze nawet skusił do brania pierwszą różankę w tym sezonie :D Nie sztuka złowić karpia.leszcza,lina i inne najpopularniejsze ryby w tym kraju.Każdy je łowi.Nawet ja :D Sztuka jest przechytrzyć najmniejszą rybę karpiowata naszych wód. Mnie się to udało.Jestem z siebie dumny. Nie mogę się na razie chwalić największymi rybami na tym forum,to się chwalę najmniejszymi w naszych wodach. :D:P 

41505278_1247539085385713_3040060367020490752_n.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj nad moją river testować nowy kosz do podbieraka,wylicytowany na tym forum. Dzieki [mention=30]ArekH[/mention],szybko się uwineles z wysyłką  Normalnie jest taki super,że ryby po zacięciu w ogóle nie walczą ,tylko od razu same kierują się do podbieraka.  Kosz tak się spodobał rybostanowi w mojej rzece,ze nawet skusił do brania pierwszą różankę w tym sezonie  Nie sztuka złowić karpia.leszcza,lina i inne najpopularniejsze ryby w tym kraju.Każdy je łowi.Nawet ja  Sztuka jest przechytrzyć najmniejszą rybę karpiowata naszych wód. Mnie się to udało.Jestem z siebie dumny. Nie mogę się na razie chwalić największymi rybami na tym forum,to się chwalę najmniejszymi w naszych wodach.  
41505278_1247539085385713_3040060367020490752_n.jpg.b58ec8cf657b2405cf725cada1ae482c.jpg
Piękna rybka i pod ochroną. Mialem przyjemność widziec różanke na Grzesia zaporówce.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sołtys stan napisał:

Byłem dzisiaj nad moją river testować nowy kosz do podbieraka,wylicytowany na tym forum. Dzieki @ArekH,szybko się uwineles z wysyłką :D Normalnie jest taki super,że ryby po zacięciu w ogóle nie walczą ,tylko od razu same kierują się do podbieraka. :D Kosz tak się spodobał rybostanowi w mojej rzece,ze nawet skusił do brania pierwszą różankę w tym sezonie :D Nie sztuka złowić karpia.leszcza,lina i inne najpopularniejsze ryby w tym kraju.Każdy je łowi.Nawet ja :D Sztuka jest przechytrzyć najmniejszą rybę karpiowata naszych wód. Mnie się to udało.Jestem z siebie dumny. Nie mogę się na razie chwalić największymi rybami na tym forum,to się chwalę najmniejszymi w naszych wodach. :D:P 

41505278_1247539085385713_3040060367020490752_n.jpg

Rrrrrrwa mać Stachu! Choć i tak wiem że rady Tobie nie dam, To i tak skopię Ci tyłek jak nie trafisz na zlot 2019

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...