Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ArekH napisał:

Nie no, Mariusz, nie łapię, czemu cofasz Mnie w rozwoju? :D

Arek broń panie ...... Toż to epoooooka ewolucji do przodu ? nie śmiał bym Ci nic ujmować ??:champagne-2010:

Wstydze sie swego zwierzęcego instynktu ☺️?

 

edit: Arek tak będzie lepiej bez ujmy na twym honorze Homo sapiens sapiens ??

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

A Ja za nim tęsknię. Jesteśmy mięczakami i niewolnikami cywilizacji. Zabiorą nam prąd i giniemy. To zaczyna być naprawdę mało śmieszne przyjacielu. 

Podobnie myślimy przyjacielu nawet nie dawno tłumaczyłem Jednemu Bułgarowi  jaka jest różnica miedzy cywilizowanym światem   ( wolnym demokratycznym ) a spolecznoscią trzeciego świata.

 

Z ta różnica ze Ja to nazywam - jesteśmy legalnymi niewolnikami, dostajemy „ grosze” i sie cieszymy jak burek na rzucony ochłapek, pracując od świtu do zmierzchu na wielkie koncerny i korporacje, życie nam spieprza miedzy palcami żyjąc na czas i pod wieczna kontrolą, a nacja trzeciego świata żyje w ciszy spokoju dla nich czas sie nie liczy. Bo czy on sobie patyczek do podrapania sie po plecach wystruga jutro czy pojutrze, bez żadnej różnicy wszak najpierw musi sobie kamyczek znaleźć zeby ten patyczek miał czym wystrugać ?????

 

Troche jak Cejrowski zacząłem tłumaczyć - ale jestem podobnego zdania Na wszystko był czas i życie jakoś spokojniej i dłużej płynęło 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrrrrrwa Mać. Myślimy już nie podobnie, wręcz, identycznie. Tylko gdzie ja już bym mógł, teraz, ten patyczek sobie strugać, by reszta, się ode mnie odp.…. Waliła? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ArekH napisał:

Rrrrrrwa Mać. Myślimy już nie podobnie, wręcz, identycznie. Tylko gdzie ja już bym mógł, teraz, ten patyczek sobie strugać, by reszta, się ode mnie odp.…. Waliła? 

I tu tkwi problem-  bo macki Bogaczy sięgają już najdalszych zakamarków naszego globu, w poszukiwaniu jeszcze większej kasy ?

 

Moje wpisy moze brzmią trochę jak paranoika, ale tak nie jest- to są fakty do których nam zostało przywyknąć i „sie podporządkować” ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...