Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczek fajnie pochwycił. Zaliczył ważenie? Wszak ślimak wg. UE to ryba to może i rak też.
Niestety też się nie załapał. Tylko czterech kolegów punktowało. Z tego co mówili koledzy rybki stały stadnie i tylko na płyciźnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał:
7 minut temu, cygan786 napisał:
Raczek fajnie pochwycił. Zaliczył ważenie? Wszak ślimak wg. UE to ryba to może i rak też.

Niestety też się nie załapał. Tylko czterech kolegów punktowało. Z tego co mówili koledzy rybki stały stadnie i tylko na płyciźnie.

Pewnie tam gdzie drobnica przebywa. Ale okonki ładne.

We wtorek wybieram się na Białobrzegi,tylko mam dylemat- Jeziorko vs. Pilica. A może jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27-28 października 2018
To chyba ostatnia nocka w tym roku na otwartej Odrze.
Pogoda jak przyjechałem 9 st i trochę wiało tylko zdążyłem się rozłożyć i wygruntować - zaraz ciemno. 
Na rozruch 12 dużych koszyków i czekanie, po godzinie 2 leszcze jeden za drugim, brania bardzo delikatne ledwo ugina szczytowke w pickerze, na feedera nie widać brań mimo iż założona szczytowka 1 oz,na pickerze 0,25 oz i tam właśnie ledwo ugina. 
Donecenie i czekanie. 
Nocka powiem szczerze bardzo zimna i po 21 wyszedł księżyc cisza do godz 1 kiedy to przyszły chmury i zaraz miałem branie jedno pudło i jeden wyjety. Noc długa to i oko leci po drzemce ok godzinki ściągam zestaw i hak pusty. 
Donecenie 5 dużych koszyków i nic cisza jakby ryb nie było, woda zaczęła opadac i szron pojawił się na parasolu. Zmiana czasu więc nocka o godzinę dłuższa.
Godzina  6 rano ciemno ale pakowanko i do domu. 
W sumie 3 sztuki nie wiem teraz czy to mało czy dużo jak na tę porę roku i stan Odry. 
Pozdrawiam wszystkich maniaków nocnych feederowych zasiadek życząc udanych połowów ? ?

DSC_0626.JPG

DSC_0629.JPG

DSC_0628.JPG

DSC_0630.JPG

DSC_0631.JPG

DSC_0625.JPG

DSC_0623.JPG

DSC_0622.JPG

DSC_0621.JPG

DSC_0620.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur pozazdrościć wytrwałości. Ja jestem ciepłolubny, ale jakbym miał z kim i gdzie też bym wyskoczył na noc.
Myślę, że trzy takie lechony można uznać za satysfakcjonujący wynik.
Pogoda nie jest łaskawa, a przy tak delikatnych braniach to i tak szacun. Nie każdy potrafi wypatrzyć takie mikro wskazania, a tym bardziej je wykorzystać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zawziętych łowców. :champagne-2010:
I nocne łowy i polowanie na drapieżniki oraz inne wędkowanie przynoszą efekty. Miło. :P

Pomimo wrednej pogody (temperatura powietrza 5°C), zachmurzenia i silnego wiatru wybrałem się nad jeziora, by zobaczyć co się dzieje.
Woda ciągle ciepła (10-12°C), ale wzrosła znacznie przezroczystość.
Ryby wyraźnie odsunęły się od brzegu i batem ciężko coś ciekawego złowić.
Na dwóch jeziorach łowiłem głównie płotki i wzdręgi, do tego pojedyncze ukleje i okonie.
Ponoć drapieżniki zaczęły brać, ale nie ma czasu by biegać ze spinningiem.

Trzeba czekać na kolejną "rybią przeprowadzkę", bo ryby powinny jeszcze wrócić pod trzciny i będzie można na ładne wzdręgi zapolować. :lapeche:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

@Artur pozazdrościć wytrwałości. Ja jestem ciepłolubny, ale jakbym miał z kim i gdzie też bym wyskoczył na noc.
Myślę, że trzy takie lechony można uznać za satysfakcjonujący wynik.
Pogoda nie jest łaskawa, a przy tak delikatnych braniach to i tak szacun. Nie każdy potrafi wypatrzyć takie mikro wskazania, a tym bardziej je wykorzystać.

Dzięki powiem szczerze że gdy zajechechalem nad wodę i zmierzylem temp 9 st to pomyślałem sobie że zejdę na zero 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...