Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Może ta płotka uciekła z Jukej:icon_arrow1: 

Ja dziś byłem na chwilę nad wodą,  ale mi się chciało usiąść... niestety trochę pracowity dzień był i zrezygnowałem...:P

20190106_094627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:

Może ta płotka uciekła z Jukej

Odpuść już, by to nie stało się naszą wizytówką! :( Ja, pisałem serio. Pomieszane kolory, zadarty pyszczek, ogromne, przebarwione oko. Tak, marudzę, ale dla mnie dziwna taka Płoć. Nie ma co zaprzeczać. Mamy coraz więcej Hybryd. Widzę to na własnych wodach. @Jurek Robi sobie zlewkę z F1. Może błędnie. I u nas, gro gatunków zaczyna się łączyć. Miałem w tamtym roku, przepiękny okaz ryby, który w swojej wielkości był ohydny. Nito Jaź, Płoć, ni Kleń! Waleczny skurwiel był.Ok. 3kg. Ale nawet zdjęcia nie chciało Mi się robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Odpuść już, by to nie stało się naszą wizytówką! :( Ja pisałem serio. Pomieszane kolory, zadarty pyszczek, ogromne, przebarwione oko. Tak, marudzę, ale dla mnie dziwna taka Płoć. 

A nie wolno żartować? Puszczam impuls, jedno zdanie  i kończę i basta. Nie jadę przecież wiadrami pomyj po tym....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Odpuść już, by to nie stało się naszą wizytówką! :( Ja, pisałem serio. Pomieszane kolory, zadarty pyszczek, ogromne, przebarwione oko. Tak, marudzę, ale dla mnie dziwna taka Płoć. Nie ma co zaprzeczać. Mamy coraz więcej Hybryd. Widzę to na własnych wodach. @Jurek Robi sobie zlewkę z F1. Może błędnie. I u nas, gro gatunków zaczyna się łączyć. Miałem w tamtym roku, przepiękny okaz ryby, który w swojej wielkości był ohydny. Nito Jaź, Płoć, ni Kleń! Waleczny skurwiel był.Ok. 3kg. Ale nawet zdjęcia nie chciało Mi się robić. 

Co innego mutant naturalny, a co innego

specjalna mutacja pod wędkarzy.:D

Tak na początku zraziłem się do "Jedziemy na ryby" , gdy obejrzałem odcinek poświęcony w całości łowieniu f1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jurek napisał:

Co innego mutant naturalny, a co innego

specjalna mutacja pod wędkarzy.:D

Tak na początku zraziłem się do "Jedziemy na ryby" , gdy obejrzałem odcinek poświęcony w całości łowieniu f1.

Nie zrażaj się Jureczku do tego kanału.

Być może już Ci przeszło, ale to akurat nie można wyczytać z wpisu.

Jest naprawdę dobry merytorycznie i to bardzo sympatyczny chłopak.

Owszem łowił też F1, gdy chciał sobie połowić, pobawić się, bo to rybki dość aktywne i to nawet w chłodnym okresie.

To zarazem zabawa, jak i trening techniki łowienia.

Jednak na tym kanale masz wiele filmów dotyczących różnych taktyk i na różnorodnych łowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał:

Szacun za wytrwałość @Tench_fan Ja, ruszam jutro po południu z starym kolegą, już MZK-kowskim emerytem. Po pracy wyjazd, we wtorek powrót. 

MS-Ranger-y gotowe. Wieczorem wyjmę kukurydzę gotowaną, z zamrażarki. Co chodziło na haku? 

Życzę powodzenia.

Na haku pinka ( niestety nie miałem b.robaka, bo w C.W akurat nie mieli) oraz kukurydza.

Krąpie nie marudziły, choć lepiej aby kukurydza była z tych twardszych, bo inaczej cwaniaki ściągały przynętę.

Warto skrócić przypon, aby dobrać się do "cwaniaków" inaczej może być sporo pustych zacięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tench_fan napisał:

Nie zrażaj się Jureczku do tego kanału.

Być może już Ci przeszło, ale to akurat nie można wyczytać z wpisu.

Jest naprawdę dobry merytorycznie i to bardzo sympatyczny chłopak.

Owszem łowił też F1, gdy chciał sobie połowić, pobawić się, bo to rybki dość aktywne i to nawet w chłodnym okresie.

To zarazem zabawa, jak i trening techniki łowienia.

Jednak na tym kanale masz wiele filmów dotyczących różnych taktyk i na różnorodnych łowiskach.

Radku Drogi, to w tej chwili jeden z moich ulubionych kanałów.:D

Uważam, jednak, że tego paskudztwa nie powinno się nawet fotografować, brrr...Podobnie, jak @ArekH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tench_fan napisał:

Warto skrócić przypon, aby dobrać się do "cwaniaków" inaczej może być sporo pustych zacięć.

Jeden zestaw mam hybrydowy. Ni to pater- noster, ni to helikopter. Zobaczymy jak pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, muszę się pokajać. Was op...…..m za brak fotek, dziś, sam się nie popisałem. Lało, wiało i pogoda do bani, stąd, oszczędzanie telefonu. Zresztą, ile Krąpi i płotek można oglądać. Źle mi się ta zasiadka od początku układała. Jakiś diabeł mój sprzęt opętał i wiecznie jakieś problemy. Rwanie przyponów splątania, wejścia w trzciny. Szok. Ale i tak połowiłem. Krąp i Płoć. Kolega dostał 3 Jaziki. To taka odskocznia od rutyny. Teraz Penn Fierce II. Jestem rozczarowany jego mocą. To, maszynka podobna do Baitrunnera DL od Shimano, który też nie spełnił moich oczekiwań.  Duży opór na korbie i jak dla Mnie, kołowrotek typowo komercyjny, pod lekkie zestawy. Dobrze że mnie jak zwykle nie poniosło i nie kupiłem drugiego. 

IMG_20190108_090809.jpg

IMG_20190107_200539.jpg

IMG_20190108_090757.jpg

IMG_20190108_090802.jpg

IMG_20190107_200439.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...