Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż,tak bywa. Będę zaglądał i chwalił się swoim połowem,zatęskniło mi się za forum 
Ja również z sentymentem wspominam Wmh.
To już ze cztery lata jak się posypało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano odstawiłem rodzinkę do autobusu, a sam pojechałem po wędki :P.

Łowiłem łącznie 2,5 godziny (od godz; 6:30 do 9:30, w tym trochę czasu uciekło na zmianę jeziora).
Na pierwszym stanowisku i płytkiej wodzie, brały wzdręgi, wpadło ich pewnie ponad 20 szt, ale wredoty były małe, poniżej 20 cm. Do tego 3 płotki.

Decyzja o zmianie miejsca na jezioro Tajty i głębszą wodę, przyniosła niezłą zabawę. W ciągu 1,5 godziny złowiłem prawie 50 płotek i 3 krąpie. Kilka płotek nawet zakwalfikowało się do naszych wirtualnych zawodów. :39icon:

Teraz kilka dni pracy wyjazdowej bez łowienia ryb.:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dziś rano odstawiłem rodzinkę do autobusu, a sam pojechałem po wędki .
Łowiłem łącznie 2,5 godziny (od godz; 6:30 do 9:30, w tym trochę czasu uciekło na zmianę jeziora).
Na pierwszym stanowisku i płytkiej wodzie, brały wzdręgi, wpadło ich pewnie ponad 20 szt, ale wredoty były małe, poniżej 20 cm. Do tego 3 płotki.
Decyzja o zmianie miejsca na jezioro Tajty i głębszą wodę, przyniosła niezłą zabawę. W ciągu 1,5 godziny złowiłem prawie 50 płotek i 3 krąpie. Kilka płotek nawet zakwalfikowało się do naszych wirtualnych zawodów. :39icon:
Teraz kilka dni pracy wyjazdowej bez łowienia ryb.


Kotwic wczoraj łowiłem na Wrocławskiej Odrze. Wpadło 7 byczków (sumików karłowatych) kilka krąpi (chyba 5szt.) do 25cm i 6szt. uklei.
Może Ci się przyda. Odra nadal była niska, ale po godzinie łowienia szła w górę ok 10cm na 1,5h.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Splot napisał:

Kotwic wczoraj łowiłem na Wrocławskiej Odrze. Wpadło 7 byczków (sumików karłowatych) kilka krąpi (chyba 5szt.) do 25cm i 6szt. uklei.
Może Ci się przyda. Odra nadal była niska, ale po godzinie łowienia szła w górę ok 10cm na 1,5h.

@Splot Dziękuję za informacje, uzupełniłem swoją tabelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splot Szczerze mówiąc lepiej byłoby się chyba wyspać. ;)

No ale...

Super pogoda, super towarzystwo.

 

Odra robi wrażenie, choć to moje kolejne z nią spotkanie.

"Pani" jednak kapryśna i dla mnie niełaskawa, na równi z jej siostrą Wartą.

 Tak to jednak jest z "kobietami", sprawiają problemy. :D

Wyniki słabiutkie: 5 krąpi i 2 "punktowane" płocie B|

5c9f98bd08ce1_Wstajewit.jpg.d4cc51d3b16743abc4e5e7e8d1d5f107.jpg

5c9f98c47f830_Odrzaskapotka.jpg.991e144814b49731eabf54d4df3600c3.jpg

Barka.jpg.0fbf3db3b2e7c3b9ae4255bbaea567f0.jpg

Mam nadzieję jeszcze nad Odrę zawitać.

Oby z lepszymi rezultatami.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...