Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Braciak dziś zapakował parasol i w deszcz pojechał na starorzecze Bugu. Przez niego mało z roboty nie uciekłem jak mi zaczął zdjęcia linów przesyłać. Złowił 6 sztuk, w przedziale 38-46 cm, dwa japońce kilaki i małego karpika około 1,5 kg, który nie wiadomo skąd się wziął na starorzeczu które już kilka ładnych lat wylewów Bugu nie widziało.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Semi napisał:

Braciak dziś zapakował parasol i w deszcz pojechał na starorzecze Bugu. Przez niego mało z roboty nie uciekłem jak mi zaczął zdjęcia linów przesyłać. Złowił 6 sztuk, w przedziale 38-46 cm, dwa japońce kilaki i małego karpika około 1,5 kg, który nie wiadomo skąd się wziął na starorzeczu które już kilka ładnych lat wylewów Bugu nie widziało.

Ja tam się nie zastanawiam nigdy -  uciec nie uciec ????

Dupę w troki jak trzeba i do przodu ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MrProper napisał:

Ja tam się nie zastanawiam nigdy -  uciec nie uciec ????

Dupę w troki jak trzeba i do przodu ☺️

Taaa, a mnie zaraz za dezercję by sądzili...:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Semi napisał:

Taaa, a mnie zaraz za dezercję by sądzili...:D

Kiedyś to telegram się wysyłało i natychmiast do domu się jechało. Teraz to SMS chyba wystarczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MrProper napisał:

Kiedyś to telegram się wysyłało i natychmiast do domu się jechało. Teraz to SMS chyba wystarczy ??

Tylko po co kombinować z jakimiś sms-ami, kłamstwo ma krótkie nogi a zbudowane przez lata zaufanie w środowisku jest bezcenne.;) Do tego mamy teraz bardzo poważną kontrolę i każdy z siebie musi wykrzesać maxa żeby później żyło się lepiej i spokojniej.:D

Edytowane przez Semi
  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Semi napisał:

Tylko po co kombinować z jakimiś sms-ami, kłamstwo ma krótkie nogi a zbudowane przez lata zaufanie w środowisku jest bezcenne.;) Do tego mamy teraz bardzo poważną kontrolę i każdy z siebie musi wykrzesać maxa żeby później żyło się lepiej i spokojniej.:D

Nie podważam tego Tomek ??

Tak tylko gaworzyłem ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Niby nie piłem czeskiego royalu, a nie widzę
Pewnie dlatego, że podobnie jak ja przeczytałeś, że zdjęcia poniżej, a nie że poźniej.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

Hmmm. Niby nie piłem czeskiego royalu, a nie widzę ;)

 

2 godziny temu, elvis napisał:

Pewnie dlatego, że podobnie jak ja przeczytałeś, że zdjęcia poniżej, a nie że poźniej.

 

 

Tak czy owak Zbigniew Nowak :D

Rzeczony karpik, największy z nocki, całe 64 cm, nie był ważony i ryba szybko odpłynęła w czarną otchłań bezkresnej wody.

karpik.jpg.eab9ec6a4852afa0205d9ceea568ffc1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...