Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KaZuYa napisał:

Boje sie, ze wrócę po 2 latach do rurki ;/ .

Czego się boisz. Wielu moich kumpli, na prawdę dobrych wędkarzy na rurki łowi do dziś na rzece. W niczym ich efekty nie są gorsze od innych, jak nie lepsze. Wędkuj jak tobie wygodniej. Mi systemik jaki pokazałem się sprawdza. Na prawdę niemal nie miałem splątań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku super wynik ja ze skretki zrezygnowalem 70% rzutow niestety poplatane ... Obecnie testuje paternoster tez sie placze , ale nie az tak ... Boje sie, ze wrócę po 2 latach do rurki ;/ .
Nie wiem jak robicie tą skrętkę że się plącze. Ja używam i jest super.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mój dzisiejszy wyjazd już od świtu stał pod znakiem zapytania bo padał deszcz. Jednak zdecydowałem jechać. W drodze okazało się że od Kamienia M. jest już sucho. Na łowisko dotarłem przed 10 tą. Szybkie zanęcenie i szykujemy zestawy. Zastosowałem najprostsze z możliwych. Systemik z agrafką i baryłka łącznikowa do przyponu(dla złośliwych, wiem jak się nazywa i pisze po Angielsku) To któraś zasiadka z kolei gdzie mam z tym mniej kłopotów, a niemal wcale, niż ze skrętką. Za przynętę początkowo służyła mi kanapka (biały z czerwonym) i na drugim zestawie ziarno, naprzemiennie z wynalazkami. Na robaki tak dokuczały mi koluchy, że po godzinie się poddałem, choć pierwszą rybkę, Krąpia, a jak że by inaczej złowiłem na mięsko. Przesiadłem się na Groch, kontra wynalazki. Każdą przynętą łowiłem w innej strefie nęcenia, Naprzemiennie. Pierwszego konkretnego brania doczekałem się między 12 a 13 tą. Padł Jazik 40stka. Waleczny był bardzo. Zdziwiłem się jak go zobaczyłem. Miał strasznie pokiereszowaną jedną pokrywę skrzelową, ale widać było że to stara rana, ale barwy za to niczym Krasnopióra. Później już poszło serią. Urwało się, jak zielony z zazdrości [mention=477]Splot[/mention] wstawił wpis i zapewne zmajstrował sobie laleczkę Woo Doo by mi dokopać.  Po 15 woda umarła. Trafiały się pojedyncze brania Krąpi i to o dziwo na "zielonego ducha" jedynie. Już kończę przynudzanie. W sumie chyba 6 Jazi, Leszczyk 15 Krąpi. Kilka spin i nie udanych zacięć.  Do nęcenia użyłem mieszanki ziaren i własnej mieszanki w koszyku. Moja właściwie pierwsza, udana, rzeczna zasiadka w tym sezonie. Dla zainteresowanych. Woda przybiera na naszym odcinku. W czasie moim, podeszła ok 8cm. Mam na podpórce porobione kreski by móc kontrolować warunki. Już kończę i spadam zmyć z siebie smród łowiska. :icon_arrow1:


Pięknie połowione, w tych warunkach to mistrzostwo.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaZuYa napisał:

70% rzutow niestety poplatane

Hubert, wiele lat temu zauważyłem że wiele splątań powstaje przy pustych zacięciach, lub przy ściąganiu pustego zestawu tak zwanym pompowaniem. Od dawna ściągam zestaw równym tempem. Poprawiło się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Czego się boisz. Wielu moich kumpli, na prawdę dobrych wędkarzy na rurki łowi do dziś na rzece. W niczym ich efekty nie są gorsze od innych, jak nie lepsze. Wędkuj jak tobie wygodniej. Mi systemik jaki pokazałem się sprawdza. Na prawdę niemal nie miałem splątań. 

Zgodzę sie z wynikami moglbys jak będziesz mial czas blizej pokazać ten systemik z gory Dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Splot napisał:

Nie wiem jak robicie tą skrętkę że się plącze. Ja używam i jest super.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kurczę nie wierze , ze bym cos robil nie tak , ale moze diabel tkwi w szczegolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH zylka glowna na niej kretlik z agrafka , szybkozłączka , przypon ... Ciekawe i prostota tylko bede musial dac gumowy stoper ewentualnie koralik miedzy nimi bo uzywam innych szybkozłączek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...