Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ale ja nigdzie nie pisałem że Mi się plącze. Ale jednak co by nie mówić, skrętka, przy dużej intensywności brań też się niszczy. :champagne-2010:

Ja od tego sezonu zacząłem stosować skrętkę i jestem naprawdę zadowolony.

Stosowałem też zwykły zestaw in-line, tak jak Arek, dodając jeszcze stoper gumowy między tą agrafką z krętlikiem i łącznikiem (np. Drenanna, które jednak do tanich nie należą). Również było dobrze.

Teraz ( od tego sezonu) jako łącznik zacząłem stosować  quick-snap zamiast łączników Drennana i też to oceniam na plus ( ze względu na cenę i również funkcjonalność).

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elvis napisał:

Może warto się zastanowić czy grubość przyponów nie jest tu znaczącym problemem?
Zbyt wiele rzeczy ms wpływ na ilość splątań.

Moj zestaw to zylka glowna 0.25zaś druga wedka 0.30 przypon 0,14 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna słuszność. Osobiście wypracowałem sobie 3 marki i ich serie, co pasują do Mojego sposobu wędkowania. Stosuję długie przypony. Z zasady minimum, to 60cm. Używam Trabucco https://garbus.sklep.pl/trabucco-t-force-competition-pro-25m    Strofta https://allegro.pl/oferta/stroft-gtm-zylka-przyponowa-0-16mm-25m-7245488699     To są sztywne linki.

I z sentymentu, jako żyłkę miękką, Siglon. https://allegro.pl/oferta/zylka-balzer-siglon-v-0-16-mm-150-m-promocja-7236620232

 Siglon, wiele lat był moją podstawową przyponówką. Sztywność Strofta, dla gruntu Go wyeliminowała. Ale jeśli muszę zejść do 14stki i niżej, co się naprawdę rzadko zdarza, brakuje Mi tej żyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaZuYa napisał:

Moj zestaw to zylka glowna 0.25zaś druga wedka 0.30 przypon 0,14 …

Masz koszmarną różnicę w wymiarach. Czemu? Skąd te 0.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Masz koszmarną różnicę w wymiarach. Czemu? Skąd te 0.30?

Skretka bardzo sztywna  , myslalem , ze zylka glowna  nie gra roli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Liczył już ktoś ile razy byliśmy łącznie nad wodą i ile ryb złowilismy od początku tego wątku ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczył już ktoś ile razy byliśmy łącznie nad wodą i ile ryb złowilismy od początku tego wątku
Widzę, że Ci się strasznie nudzi....
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...