Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te złamasy w tym roku są wszędzie. Tamten sezon był spokojny. 
Z 15km w górę rzeki i tak nie kąsały. Pomimo że byliśmy na łące ( foto). A tam masakra do wędek nie dało się dojść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cygan786 napisał:

47cf8788c56eeeef0c25b7f0be6b4521.jpg&key=9bbaa9117b83273993e5f2fefc36055b89542232be27a31f9a7678aa4d1820d07e85d02d67950e1ea0c0c7de2422df98.jpg&key=e7868833384ec230c2deeb95c2353b0b1f2e1484f67e096016c9232ad01dff82

Miałem Ci wcześniej napisać, ale nie chciałem być złym prorokiem. W tym miejscu i ja ze 4-5 sezonów zblankowałem, po kilku dniach gdy woda bardziej opadła okazało się dlaczego. Tu gdzie siedziałeś jest w chwili obecnej około max 1m wody, wartówka idzie za wyspą, której lewą część widać na focie i wali do brzegu. Gdybyś łowił 150-200m poniżej byłoby chyba lepiej, na bank Ci zdradzę, że poniżej jakieś 500-600m jest moja ulubiona miejscówka jak na ten odcinek, musiałbyś jechać jeszcze wzdłóz wału do następnego zjazdu. Co prawda ja tam łowiłem ostatnio chyba ze 3 sezony temu, ale chyba się tak bardzo nie zmieniło. Masz telefon, na drugi raz zadzwoń, to Ci podpowiem. Tu gdzie siedziałeś  jako nastolatek zaczynałem swoje Wiślane wędkowanie, tylko ten odcinek wyglądał zupełnie inaczej, wyspa była łachą piachu, przejeżdżało się przez 1 przejazd, na brzegu rosły drzewa co jakiś czas leżące w wodzie i to przy tych drzewach łowiłem na spławik, niby minęło ćwierć wieku z okladem, a rzeka całkiem inna. 

Co do komarów, to one mijają kamienne główki, teraz opcjonalnie najlepiej łowić właśnie na szczycie główek na Ryczywole, po następnej niedzieli możemy się zmówić na wspólne :icon_arrow1: jak chcesz :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol w pięknie żeś tego raka za skórę chwycił. Bałeś się że Cię uszczypnie? @Grzes77 na chwile obecna nic nie planuje poza niedzielnym wypadem na Jagodno. W przyszłym tygodniu mam wolne we wtorek, czwartek, sobota. Jak coś to pod koniec tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cygan786 napisał:

W przyszłym tygodniu mam wolne we wtorek, czwartek, sobota. Jak coś to pod koniec tygodnia.

W przyszłym tygodniu to ciągle pracuje, chodziło mi o następny tydzień :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cygan786 napisał:

@karol w pięknie żeś tego raka za skórę chwycił. Bałeś się że Cię uszczypnie? @Grzes77 na chwile obecna nic nie planuje poza niedzielnym wypadem na Jagodno. W przyszłym tygodniu mam wolne we wtorek, czwartek, sobota. Jak coś to pod koniec tygodnia.

Adamie trochę się bałem .

Ale nic mu będzie. 

Za małolata takie raki to się lapało i do gara :D:duchamp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...