Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie rozpieszcza mnie listopad w tym roku.
Ponownie Czarne i ponownie porażka, bez podbicia niestety... Warunki niby idealne, ale woda cicha, bez życia niestety :( Mimo wszystko, warto było jak zawsze :)20151122_133923.thumb.jpg.de88d15ec2f18820151122_125155.jpg.2d8ed8ad62110493e023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arek czasami tak bywa, ja wiem, że będzie lepiej :) Może nie zdążę poprawić w tym roku już wyników, ale kto wie, może jeszcze się skusze, bo feeder ciągle chodzi mi po głowie:)

Ja nie jestem z tych co muszą koniecznie nałowić, ja jadę na ryby wypocząć zrelaksować się, a nie po ryby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Słowo się rzekło kobyłka u płota" . Byłem .Zobaczyłem. Poległem! :$ Co tu dodać by się nie pogrążać? Jestem słaby. :( . Nie wyczułem aury. U mnie cicho i słoneczko. Nad Odrą ? Wysiadam z auta i kopara w dół. Wiatr południowo- zachodni ,dość intensywny. No nie liczyłem na "Eldorado" ale to podcięło mi skrzydła. Z autopsji, mam inne doświadczenia nad swoją wodą niż  jakiekolwiek przyjęte standardy. Wiatr od "nimców" prostom w twarz i to intensywny? dla mnie klęska. Do tych warunków od ponad 20 lat nie umiem się dostosować. Wędkowałem dość intensywnie by nie było że się nie staram. Miałem jedno wyraźne przygięcie na Groch. Reszta przynęt,z robakami ,Pinkami ,Kukurydzą ,Pelletami? NULLLL ! Może to kara za lenistwo? Miałem dziś pracować na 2zm. Ale to słoneczko z rana rozbudziło wyobraźnię. Dostałem wolne. Zrobiłem ponad 90km. I klęska. Trudno . Może następnym razem? A po za tematem. Bobry docinają ostatnie drzewa na moim łowisku. Nie wiem jak się do tego odnieść. Jeszcze 3 lata temu był to raj. Cień nad głową ,zielono i miło. Teraz pustynia się zrobiła!

bóbr.jpg

martwo.jpg

nie sam.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dałeś z siebie wszystko więc nie ty jesteś winny a ten niemiecki wiatr :D Następnym razem będzie lepiej :)

Co do bobrów to coraz częściej słyszę, że strasznie rozrabiają niszczą bardzo dużo drzew i grobli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arek i tak zazdroszczę, bo nie pamiętam kiedy feederka miałem w ręcę :(

Mnie Oderka od zachodu obdarzała w jakieś brania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...