Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nie chce mi się pisać ale wypocę kilka słów. Wędkowałem dziś z ojcem na Odrze. Prawdę mówiąc, bardzo udana zasiadka. Nie siedziałem gdzie planowałem, ale znaleźliśmy swoje miejsce nad wodą. Jest to jedna z mało ulubionych dla mnie miejscówek. Miałem do dyspozycji 2 zanęty i wiaderko mixu ziaren. Zabrałem nad wodę własną i Brasem MM. Myślałem jak ją roboczo ochrzcić, bo po otwarciu paczki aromat spalił mi kubki smakowe. Padło na "Schiz Szalonego Kubika" . Trochę miałem opory by ją użyć, ale postawiłem na dwie linie i tego się trzymałem. Szalonemu dałem fory i łowiłem nim w rynnie gdzie przy niskim stanie wody ryba lubi się trzymać. Jeśli tam by poległa, to kicha. Jednak dała radę. Brania były niemal od samego początku i to Leszczaków. Na drugiej, dalszej linii poszły ziarna i pasza Aruniówka. Tam brań miałem wyraźnie mniej, ale jakościowo lepiej. Dopiero pod koniec zasiadki linia Szalonego padła, a brania były jedynie dalej. Ojciec też fajnie powędkował. Najbardziej krew mnie załała jak siadł mu Kleń 52cm. Nie to bym staruszkowi zazdrościł. Cieszyłem się jego sukcesem. Bolało to, że tej ryby już w rzece nie spotkam. Rzadne argumenty nie uratowały jej przed zberetowaniem. Chciałem nawet odkupić za dobrego Łiskacza, ale chęć błyszczenia przed publiką była silniejsza. Szkoda. W sumie złowiłem 9 Jazi, Klenia, 4 Leszczaki, 4 Krąpie i płotkę + 4 spiny Jazia pod nogami. Było fajnie. 

 

IMG_20190703_171842.jpg

IMG_20190703_151621.jpg

IMG_20190703_113056.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj krótko.

Niestety najlepsza przynęta została wczoraj w wodzie i żadna, którą mam jej  nie dorównuje.

Tylko 2 małe sztuki, ale miejscowy złowił około 60 cm. 

Z ciekawostek: miałem foki w łowisku :39icon:

20190703_201910.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zola67 napisał:

Masz na myśli laski ubrane w bikini? xD

Zostawcie chłopa, ma omamy od choroby morskiej stojąc na brzegu :D

@Hotpoint Gratuluję połowu!

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hotpoint napisał:

@NPCgratulujesz mi 2 kurdupli? :39icon:

Dobry z Ciebie człowiek :D

Niewiele widać, bo było trochę metrów, ale proszę... foka jak żywa :39icon:

Screenshot_20190704-010244_Gallery.jpg

 

Kurdupel nie kurdupel xawsze to dwa więcej niż złowiłem ja :)

Czy dobry? Mówią, że jestem słodki ale jeszcze się nie jadłem, muszę kiedyś sprawdzić :D

A to zdjęcie coś mi przypomina:

time-100-influential-photos-loch-ness-mo

 

Więc masz zdjęcie potwora z morza północnego :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Największe dzisiaj :D 

65722049_1457889594350660_2620741868098420736_n.jpg

65638268_1455872884552331_3472833246134272000_n.jpg

Łowisz piękne ryby, a czemu ich nie wrzucasz do "naszej" zabawy? Miałbyś sporo pkt, i więcej byłoby roboty dla @Tench_fan  a tak to się te okazy "marnują" :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...