Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3-4 sierpień 2019
Zawody nocne parami koła Zastal nr 10 zorganizowane na Odrze w Radnicy.
Na starcie tylko 15 drużyn, ale sezon urlopowy jest.
Pogoda piękna Odra bardzo płytka, ale w niektórych miejscach trafiają się główki gdzie jest nawet od 3 do 4m.
My z Marcinem wylosowalismy stanowisko nr 14 jak to mówią miejscowi od,, kurnikow,,.
Główka fajna wyjście z zakrętu strona zewnętrzna głębokość od 1do 3m, świeyna na leszcze, spowolnione nurty na naplywie na odplywie fajny leniwiec przy warkoczu.
Do wieczora uklejki, uklejki i parę krapikow, ale jak się scoemnilo i zanecislismy to zabawa się zaczęła brały grube Odrzańskie krąpię a pomiędzy nimi wchodziły leszcze - nocka naprawdę pracowita. Ranek jak tylko się rozjaśnilo to kiszka parę krąpi i znowu uklejki.
Tak więc cały wynik wypracowalismy w nocy 32,325kg dał nam pierwsze miejsce.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich maniaków nocnych feederowych zasiadek życząc udanych połowów ?

IMG_20190804_103843.jpg

IMG_20190804_103805.jpg

IMG_20190804_044633.jpg

IMG_20190804_115349.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Życiówka :D:D:P 

 

Ale byku. :D

 

Wiecie ze nigdy nie złowiłem sumika karłowatego? Jakoś nie ma go na szczęście w moich wodach.

Edytowane przez Semi
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Semi napisał:

Wiecie ze nigdy nie złowiłem sumika karłowatego? Jakoś nie ma go na szczęście w moich wodach.

Nie jesteś sam.:D

Choć z drugiej strony chyba nie powinienem się martwić. Potrafią być prawdziwą plagą i utrapieniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wyprawa była świetna, mimo iż gigantów nie było to przegląd łowiska całkiem niezły. Poranna aura z mgłą nad wodą i wschód słońca napawały optymizmem. Woda jakby się gotowała i brała drobnica. Pierwsze zameldowały się wzdregi później płotka. Po wschodzie słońca wszystko zgasło i zameldował się pierwszy linek na spławiku. Następnie karaś srebrny na gruncie. Później zmiana i karaś na spławik a linek na gruncie. Takich wymian były jeszcze dwie. Natomiast koło godz 9 zameldowały się zgłoszone karasie.

W sumie 4 linki 2 wzdregi 2 płocie i razem z 10 karasi obu gatunków. Wyjazd na duży plus. 52be6a3a12a6723834110d2a7c93dc20.jpga473d3c21b0b21f0c234e0e5e3a30add.jpge8fb501e3793a28e84ae1a3b37323986.jpg64f6d512bae8da353c9fa8c65abb8439.jpge0ce6b51606d14b54b83fdd222ec386c.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komary pocięły ale i ryby dopisały. Ogólnie złowiłem cztery wzdręgi, japońca i trzy liny. Jakbym zabrał ze sobą podbierak to jeszcze bym miał na koncie pięknego japońca w granicach 35 cm i lina ponad 40 cm. Jeziorko jest mocno zarośnięte i wyjmuje się ryby w sałatce roślinnej. Tych dwóch nie dałem rady wyjąć na kiju z zielskiem, chociaż miałem je półtora metra od brzegu. Pojechałem na żywioł, dwa matche, pudełko z białymi robakami, pudełko z kompościakami i puszka kukurydzy konserwowej, ani spławika na zmianę, ani haczyka, pełny minimalizm.:D

IMG_20190809_171156_HDR.jpg

IMG_20190809_172827.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...