Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jagodnem także bym był zainteresowany, jeśli mnie zabierzecie.;) 

W tajemnicy napiszę, że miałem w tym roku już dać na wstrzymanie, bo kobita marudzi,

a tak to bym miał pretekst.

Kochanie, chłopaki mnie poprosili, abym pokazał Im jak się łowi na Jagodnie, mogę jechać?

 

:mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, cygan786 napisał:

Na 6 startujących, to zacny wynik. Oczywiście żarcik. Już gratulowalem wyniku, nawet na naszej grupie Radom-wędkarstwo. I chętnie czekamy na kolejne relacje ,nie tylko z zawodów.@Grendziu tak że nie jest źle, głowa do góry, następnym razem będzie lepiej. emoji1628.png

11tu było. Gdyby nie miał pecha w losowaniu to byłoby podium???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11-stu na mistrzostwach okręgu? U nas frekwencja wynosi od 65-85 W zależności od łowiska i pogody.   

 

No widzisz, ja pozostawie to bez komentarza... Pzw...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja pozostawie to bez komentarza... Pzw...  Ale co PZW?  

 

 

 

 

 Ale co PZW?  

Przecież u mnie też PZW!

Trzeba ruszyć...

towarzystwo.

U nas nawet na podlodowych mamy taką frekwencję. Przez co jest problem by znaleźć odpowiednie i równe łowisko.

Od razu uprzedzam, że żadnych nagród poza pucharem uściskiem dłoni Prezesa nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, elvis napisał:

 Ale co PZW?  

Przecież u mnie też PZW!

Trzeba ruszyć...

towarzystwo.

U nas nawet na podlodowych mamy taką frekwencję. Przez co jest problem by znaleźć odpowiednie i równe łowisko.

Od razu uprzedzam, że żadnych nagród poza pucharem uściskiem dłoni Prezesa nie ma.

 

Brak promocji i informacji, nie chcę tego komentować, tym bardzie nie ja mam czas na to aby robić gdzieś jakieś zamieszanie i i dym w strukturach, szkoda mi czasu na to, mam swoje obowiązki  z Fundacją i łowiskiem.
Ja się bardzo dobrze bawiłem, zostałem zgłoszony przez klub który jestem i ok. Impreza fajna, woda nierówna, jak wszędzie na takich imprezach, uścisk Prezesa był, puchar i dyplom też oraz obiady. Mi to wystarcza, ale Daniel nie proś mnie o to, aby za PZW czy dla PZW robił jeszcze reklamę :)
Startowałem gościnnie i dobrze mi z tym było i tyle :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...