Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś łowiłem od 10.30 do 14.30.

Nic, ale to kompletnie nic nawet nie trąciło 4 postawionych zestawów jakie mieliśmy. Białe, czerwone, kuku, dumbelsy nic nie działało.

@Grendziu dałem do łapy zestaw Super Ultegra + Ultegra ci4+5500 kumplowi, który łowi surfcastem i wykrecił jeszcze + 10 m. Wyspa jest w zasięgu i to jest najważniejsze.B|

Świetny kij, podoba mi się coraz bardziej :39icon: ... I to by było tyle z opisu dziejszego wędkowania.

20191130_115950.jpg

20191130_103236.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Hotpoint napisał:

Dziś łowiłem od 10.30 do 14.30.

Nic, ale to kompletnie nic nawet nie trąciło 4 postawionych zestawów jakie mieliśmy. Białe, czerwone, kuku, dumbelsy nic nie działało.

@Grendziu dałem do łapy zestaw Super Ultegra + Ultegra ci4+5500 kumplowi, który łowi surfcastem i wykrecił jeszcze + 10 m. Wyspa jest w zasięgu i to jest najważniejsze.B|

Świetny kij, podoba mi się coraz bardziej :39icon: ... I to by było tyle z opisu dziejszego wędkowania.

20191130_115950.jpg

20191130_103236.jpg

Następnym razem zabierz pluszaka, nabij na kij na wodzie i celuj, może wtedy będziesz miał branie ???

IMG_20191130_140424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Następnym razem zabierz pluszaka, nabij na kij na wodzie i celuj, może wtedy będziesz miał branie ???

Czy naprawdę mam napisać gdzie masz sobie tego pluszaka wsadzić ?

:grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu musimy bardzo poważnie porozmawiać. Masz dziadkowe ciągoty, a jeszcze nie dorosłeś:P. Aga to laska, a nie babcia:P Rekinka prześlij mojej wnusi. Oby nie różowego. Ja kupiłem białego, nie różowego Misia, bo duzi dziadkowie tak postępują. Jutro mała Pancia do nas zjeżdża. Jestem przygotowany. Odkąd przyszła na świat, zapomniałem co to wędziska. Ratujcie koledzy. :$

-3554666787969820295.jpg

IMG_20191130_151918.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę mam napisać gdzie masz sobie tego pluszaka wsadzić ?

:grin-min:

Szkoda, że ode mnie i z Barlinka dosc daleko jest. Dobrze by było mieć kogoś na miejscu. Nowego Stradica 2500hg mają za 110 jurków, mega cena.

 

Ja mam do nich 230km.

 

 

Eeee nie ten post zacytowałem, ale to już atmosfera przed andrzejkowa się udziela

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...