Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy chłopy z tymi pluszakami - misie różowe, białe, rekiny. Jakiś wysyp na forum.:D

Wędki już się Wam znudziły?

No cóż, ja się bawiłem dziś innymi "zabaweczkami".

Szkoda, że bezowocnie.

Jest jedna dobra wiadomość. Miałem farta i niczego nie urwałem! ;):P

IMG_20191130_120229.jpg.56c0d4c2d61c5f9606c97480a20fc89f.jpg

IMG_20191130_120222.jpg.caf97b763ed24a3ff47503c58ad9d6f4.jpg

5de2a61b2c707_SGCanibale.jpg.95f7c3274e707538a2109775604cfaf1.jpg

Dobra Adriano @Hotpoint jakieś tam gumeczki zakupiłem, fajnie zamiatają ogonkiem w opadzie.

Dziś coś tam popróbowałem, ale Panie "tam nie ma ryb" B|, albo spining to nie moje powołanie.

Do "plećki" mam jakąś taką wstrzemięźliwość, ale może na przyszły rok.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tench_fan napisał:

Wędki już się Wam znudziły?

Co ty Radecki porównujesz. Dla tego cusia, nie tylko wędki ale i własne zdrowie bym zastawił. Priorytety się zmieniają. o.O

IMG_20191120_182009.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Co wy chłopy z tymi pluszakami - misie różowe, białe, rekiny. Jakiś wysyp na forum.:D

Wędki już się Wam znudziły?

No cóż, ja się bawiłem dziś innymi "zabaweczkami".

Szkoda, że bezowocnie.

Jest jedna dobra wiadomość. Miałem farta i niczego nie urwałem! ;):P

Dobra Adriano @Hotpoint jakieś tam gumeczki zakupiłem, fajnie zamiatają ogonkiem w opadzie.

Dziś coś tam popróbowałem, ale Panie "tam nie ma ryb" B|, albo spining to nie moje powołanie.

Do "plećki" mam jakąś taką wstrzemięźliwość, ale może na przyszły rok.

@Tench_fan Ten czi :39icon: Ty mnie tu nie wymiękaj po 2 razach, a właściwie po jednym, bo dopiero teraz masz normalne przynęty. 

Sam widzisz progres,  w końcu nic nie urwałeś.

Idąc w tym tempie do maja coś złowisz:39icon:

A jak nie to niech stracę... zapraszam w majówkę na łódkę na barlineckie. Szału pewnie nie będzie, ale coś powinniśmy złowić i zobaczysz w końcu jak wygląda szczupak na żywo. :grin-min:

Dokup wcześniej plecionkę, bo tylko z nią wpuszczam na łódkę 

:grin-min:

I przed przybyciem weź wcześniej coś na uspokojenie i stopery do uszu, bo na żywo jestem jeszcze gorszy 

:grin-min:

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew Jastrząb, ok 10ha wody o średniej głębokości 1,4m. Rybostan zróżnicowany jak to na PZW. Jest spory szczupak , piękne liny i sporo płoci. Dziś wybrałem ten zbiornik z przypadku bo dawno tam nie byłem i chciałem sprawdzić czy coś się dzieje. Nad wodą byłem przed 9 i zacząłem od klasyka z pinką i trupek z gruntu. Na oba zestawy brak jakich kolwiek brań. Po godz 11 zawinąłem zestawy i postanowiłem obejść zbiornik że spinningiem. I tu też woda nie była łaskawa, zero kontaktu z rybą. Wodą martwa. Kilku wędkarzy było, jedni na nocce, każdy bez bierki. Na spontanie miałem odwiedziny kolegów z grupy Radom-wędkarstwo. Pomimo tego i tak uważam że super spędzony czas.received_428686811417816.jpgreceived_527892914604660.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...