Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno sie nie chwaliłem, co nie znaczy, że nie było czym :D Żeby uratować ten wątek to się zlituje i coś wstawię , bo widzę, że większość kolegów albo nie łowi nic, albo już sezon zakończyło :D Na mojej river porobiło się tak, że rzeka zaczyna żyć dopiero kiedy zachodzi słonce. Jest wtedy jakieś 40 minut, żeby sobie połowić. Biorą jak gł upie. Do tego czasu rzeka jest martwa. Nie ma nawet brania. Picer, bat, spining - nic. Jak w studni. To pewnie przez tą pogodę. Pierwszy raz coś takiego się dzieję. Łowię tam od 40 lat i nie pamiętam w przeszłości takich wariaci. Mnie to nie zraża, bo nikt oprócz mnie na tej rzece od paru tygodni nie łowi. Także to nawet zaleta. Rozeszła się fama, że ryba nie bierze i mięsiarze się zniechęcili :D Dzisiaj ze 20 takich jak na zdjęciach złowiłem na bacika. 

80005874_1615438171929134_3362894311128563712_o.jpg

80607598_1615427751930176_2370615698767478784_n.jpg

81250109_1615427501930201_6498816320971210752_n.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hotpoint napisał:

Nawet brania ???

Bo nie miałeś herbatki z prądem. :champagne-2010: I ja dziś wyskoczyłem nad kanałek. Nie popisałem się. Trudna woda. 3 Płoteczki i Krapik. To cały mój dzisiejszy utarg. 

IMG_20191221_150006.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

Bo nie miałeś herbatki z prądem. :champagne-2010: I ja dziś wyskoczyłem nad kanałek. Nie popisałem się. Trudna woda. 3 Płoteczki i Krapik. To cały mój dzisiejszy utarg. 

IMG_20191221_150006.jpg

Arkadijo ten podbierak ma 6 m średnicy, czy płotki takie jakieś mikre :39icon:

Wiem, wiem... jakie by nie były zawsze większe od moich ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

No, niestety stary. Płotki takie mikre. :$

Chopie wyluzuj się.

W końcu nie na darmo stare chińskie przysłowie mówi:

"Lepsze  mikre płotki w podbieraku niż Grendzia Daiwa w Odrze"

Konfucjusz

:39icon:

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A braciak mi dziś znów gula sandałkiem podniósł. W sumie złowił dwa, ale jeden nie miał wymiaru. Brały przez pół godziny, miał cztery brania i później studnia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Semi napisał:

A braciak mi dziś znów gula sandałkiem podniósł. W sumie złowił dwa, ale jeden nie miał wymiaru. Brały przez pół godziny, miał cztery brania i później studnia.

Dobrze, że to brata to się nie liczą :39icon:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...