Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Pewnie pójdzie Ci lepiej niż mnie.
U mnie 5 godzin bez brania.
Chyba za wcześnie o jakiś miesiąc na otwartą rzekę, a do kleni i w sezonie jakoś nie potrafię się dobrać.
 
Było za to słońce i fajnie się siedziało.
Ptakom nie przeszkadza ta " zima nie zima".
Widziałem kaczki, łabędzie, kormorny ( szarańcza ), bażanta, żurawie i jakiegoś ptaka drapieżnego, prawdopodobnie pustułkę.
Wcześnie na to.


Radek u nas tej zimy też kormorany zawitały widzialem stada po kilkadziesiąt sztuk . Wcześniej ich nie było, widziałem je jedynie na zdjęciach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tench_fan napisał:

a do kleni i w sezonie jakoś nie potrafię się dobrać

Apropo zimowych kleni Piotr Matusiak zrobił dwa "lajwy" na swoim fejsbuku. Co prawda w kontekście spinningu ale rozpatrując to pod względem miejscówek nie ma to większego znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Nie mogłeś wpaść do mnie? Mam trochę drewna do porąbania. ;)

Widzicie jak to jest? Jak bym zaproponował kawusię i ciacho, to po 15 min. by już był, a że drewno do rąbania, to cisza jak w kościole.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, elvis napisał:

Ty się tu użalasz, a@Artur poleciał na nockę.

Każdy ma różne hobby, jak będzie w moim wieku, to będzie spac w weekend w domu?

Nie lubię łowić w pełni i tyle, a że mi się chcę to jutro pojadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległem, żadnego brania. Woda trochę ciągnęła i była bardzo mętna. Ale kości przewietrzone. 9a73201f7f4adb042bdcb5911b383d57.jpg9365013aade058b48c268e5eae9381f1.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Też dzisiaj poległem na spinnie, może nie tak bardzo jak inni, ale powiedzmy zblankowałem ?

"co jest w Nienawszczu, zostaje w Nienawszczu" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba ja muszę ratować honor wędkarza.
Skoro wody stojące pokryły się lodem, a Wisła wysoka i niesie ze sobą syf, to padło na lokalną rzekę i ....spławik.
Tak mało sprzętu dawno nie miałem ze sobą. Jedna wędka , trochę robaków, dwie garści zanęty z gliną w kieszeń i tyle.
Nie brałem nawet taboretu.
Sprawdziłem kilka dołków i nawet miałem kontakt z rybami. W sumie złowiłem około dziesięć płotek .
Tak więc kolejny udany wypad.
20200209_160358.jpg20200209_134931.jpg20200209_134350.jpg20200209_134501.jpg20200209_122936.jpg20200209_121419.jpg20200209_121341.jpg20200209_120259.jpg20200209_120256.jpg20200209_160348.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...