Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, nikamo napisał:

Dzięki ;D to z telefonu Samsung Galaxy S6, ale zbieram się żeby zabrać Nikona na ryby i pofocić, a co do produktowych to nawet mam namiot bezcieniowy do dyspozycji więc polecam się jak coś :P :P 

Też miałem namiot, mam statyw jakieś 3 obiektywy i lampy, ale umiejętności i cierpliwości do idealnego zdjęcia brak. Może zapisze się na korepetycje jakieś kiedyś? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Też miałem namiot, mam statyw jakieś 3 obiektywy i lampy, ale umiejętności i cierpliwości do idealnego zdjęcia brak. Może zapisze się na korepetycje jakieś kiedyś? ???

No ja tam się za speca nie uważam, myślę, że bym mogła się trochę douczyć jak najlepiej ustawiać lampy itp., ale coś tam mi wychodzi chyba :P może nad wodę trzeba będzie zabrać aparat na korepetycje :P 

https://www.shutterstock.com/g/nikamo/sets/1861660 ale jak o czymś takim mówisz to coś tam ogarniam :) więc jakby coś było trzeba to pisz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, nikamo napisał:

No ja tam się za speca nie uważam, myślę, że bym mogła się trochę douczyć jak najlepiej ustawiać lampy itp., ale coś tam mi wychodzi chyba :P może nad wodę trzeba będzie zabrać aparat na korepetycje :P 

https://www.shutterstock.com/g/nikamo/sets/1861660 ale jak o czymś takim mówisz to coś tam ogarniam :) więc jakby coś było trzeba to pisz :P 

Jak Ty wiesz o co mi chodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mav3rick napisał:

Jest pierwszy pstrąg tego sezonu, 49 z lekkim plusem. Rzeka Kwisa.

7fa8ff525d4f9b3dac85d5e807f01a5c.jpg

pierwszy i ciężko będzie pobić teraz przez resztę sezonu :P gratki! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i ciężko będzie pobić teraz przez resztę sezonu  gratki!  
Nie ta cyferka weszła ;) 40 z lekkim plusem miało być już wyżej poprawione ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym odcinku płoci bym się nie spodziewał. Woda płynie szybko, a na dnie karmienie i głaz. 20e33f9c4080ef2b31cb97767fb1669e.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mav3rick napisał:

Nie ta cyferka weszła ;) 40 z lekkim plusem miało być emoji14.png już wyżej poprawione ;)

Jedyne szczęście, bo już myślałem, że mam problemy ze wzrokiem, a do Prima aprilis jeszcze daleko :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...