Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam psa.... Nawet suczkę... Pekińczykowate coś ... .

Próbuję ją nauczyć od prawie dwóch lat komendy "do mnie".

Od dwóch miesięcy gwizdek na psy (taki ultradźwiękowy).

Zaobserwowałem, że jak jest głodna, czy nie jest zajęta wąchaniem jakiegoś konaru to przyłazi ... .

Ale nie daj boże pojawi się ludź, albo inny pieson to klapki na uszach i oczach ... ma mnie serdecznie we dupie.

I tak miały mnie ryby dziś.

@Hotpoint ciśnienie czy pełnia ... kurwa przez 4 godziny nawet brania!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zero brań, tzn na klasyk glajdy coś tam skubały. Był czas aby odświeżyć cały sprzęt. Mam z 350 koszyków, ale maks przy klasycznym feederze 60g. 

@Splot teraz nie ma zmiłuj, kiedy chce mogę atakować wodę jaka chcę???

IMG_20200328_115916.jpg

IMG_20200328_102453.jpg

IMG_20200328_113144.jpg

IMG_20200328_151220.jpg

IMG_20200328_145414.jpg

IMG_20200328_150128.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Zero brań, tzn na klasyk glajdy coś tam skubały. Był czas aby odświeżyć cały sprzęt. Mam z 350 koszyków, ale maks przy klasycznym feederze 60g. 

@Splot teraz nie ma zmiłuj, kiedy chce mogę atakować wodę jaka chcę???

 

 

IMG_20200328_113144.jpg

 

 

 

Anten nastawiał, a ryb nie namierzył. :D

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym plusem dodatnim dzisiejszego wypadu, był test nad wodą zakupionych od Łysola @Grendziu feedrerów Shimano Super Ultegra AX 14' 150 g. Trochę mnie przerażał kosmicznie długo dolnik, ale robi piękną dźwignię i świetnie się rzuca, więc ostatecznie Grendziu jestem w stanie Ci wybaczyć, że ze mnie tak zdarłeś za te 2 badyle :grin-min:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Hotpoint napisał:

Największym plusem dodatnim dzisiejszego wypadu, był test nad wodą zakupionych od Łysola @Grendziu feedrerów Shimano Super Ultegra AX 14' 150 g. Trochę mnie przerażał kosmicznie długo dolnik, ale robi piękną dźwignię i świetnie się rzuca, więc ostatecznie Grendziu jestem w stanie Ci wybaczyć, że ze mnie tak zdarłeś za te 2 badyle :grin-min:

Oddałem za free, zawsze mnie naciągniesz na coś i jeszcze fotek na rybach nie robi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...