Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ArekH napisał:

Gratuluję kolegom. Super wyniki, a to dopiero kwiecień. Ja jednak stawiam że w ostatnich dniach w wątku, to Hubert @KaZuYa rozwalił system. Ilość gatunków i w ogóle ilość złowionych ryb na zasiadce, z jednej rzeki jest godna szacunku. :champagne-2010:

Zwłaszcza liny - miodzio :P:769_heart:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek też z tego odcinka co Hubert łowił miałem lina ok 1.5kg. Ale Hubert to gość na tym odcinku, potrafi tam jak nikt łowić.

 

Co do uciągu to w piątek koszyk 40g latał, myślę, że i 30ka by stykła.

 

Hubert też i karpia upolował, które co jakiś czas tam idzie trafić. Ja w zeszłym z tego odcinka wyjąłem karpia 9.25kg.

 

Czekam, aż leszcz ruszy, wtedy Hubert dopiero pokaże klasę, jak i w zeszłym roku.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mav3rick napisał:

wtedy Hubert dopiero pokaże klasę, jak i w zeszłym roku.

Czekamy na relację i uchylenie, rąbka tajemnicy sukcesu. :champagne-2010:

 

8 minut temu, mav3rick napisał:

Czekam, aż leszcz ruszy,

To dopiero kwiecień a Leszcz już w wysypce tarłowej. Sezon na niego, jeśli stan wody pozwoli w tym roku może wypaść wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem 4 raz w tym sezonie na rybach, z czego 2 raz na starorzeczu, no i zaliczyłem drugi blank sezonu (oba blanki na starorzeczu).
Jedynie z czego byłem zadowolony, to towarzystwo. Tomek, kolega (emeryt) z "branży" i [mention=42]cygan786[/mention]. Za wspólne wędkowanie dziękuję Adaś, "skopałeś" mi tyłek, no ale to z uwagi na gościnność "dałem Ci fory" . A tak poważnie, to wczoraj Mirek zaliczył blank, dziś Adaś i Tomek mieli na spławik tylko płotki, ja się nastawiłem na liny i poległem. 
Jeszcze raz [mention=42]cygan786[/mention] dziękuję za wspólnie spędzony czas i do następnego weekendu mam nadzieję :champagne-2010:
Mnie również było niezmiernie milo. Choć mialem nadzieje na zakwasy od holowania legendarnych linów to i tak fajnie spedzony dzień w swietnym towarzystwie. Posiedziałem do 13 i bez brania juz. Przyjechał jeden wedkarz tuż przed moim odjazdem. Byl troche zawiedziony ze słabo biorą. Ale cóż, yaki mamy klimat. Jeszcze raz dzieki.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyczki 40 ,30 gram jeden zestaw zaklipsowany na około 25 metrze Glina wiążąca okolo 0.5 kg do tego Milewski Duży Leszcz około 2kg zamelasowane , Robactwo pinka i gruby okolo 200ml tutaj brały klenie i karp ... Zanętę podałem koszyczkiem XXL około 10 potem tylko z koszyka dość częste przerzucanie ... Nie tyle co z ryb jak byłem zadowolony z tego , że ryby pluły towarem . Kolejny zestaw na około 30m tutaj poszła gruba zanęta z pelletami 2 i 8mm do tego kukurydza również podałem na klipsie koszykiem XXL tutaj brały liny , wzdregi ,plotki ,leszczyki grube krapie .. Po tym wypadzie bylem na Odrze porażka kilka krąpi . Zestawy przypon dość gruby 0,16 Dragona XT haczyk 16 trabucco na skrętce około 60,70cm .

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KaZuYa napisał:

Koszyczki 40 ,30 gram jeden zestaw zaklipsowany na około 25 metrze Glina wiążąca okolo 0.5 kg do tego Milewski Duży Leszcz około 2kg zamelasowane , Robactwo pinka i gruby okolo 200ml tutaj brały klenie i karp ... Zanętę podałem koszyczkiem XXL około 10 potem tylko z koszyka dość częste przerzucanie ... Nie tyle co z ryb jak byłem zadowolony z tego , że ryby pluły towarem . Kolejny zestaw na około 30m tutaj poszła gruba zanęta z pelletami 2 i 8mm do tego kukurydza również podałem na klipsie koszykiem XXL tutaj brały liny , wzdregi ,plotki ,leszczyki grube krapie .. Po tym wypadzie bylem na Odrze porażka kilka krąpi . Zestawy przypon dość gruby 0,16 Dragona XT haczyk 16 trabucco na skrętce około 60,70cm .

Dziękuję bardzo za tak wyczerpującą wypowiedź.

Zwykle tak szczegółowo czyni to Artur.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że dzisiejszy jaź to moje PB złowiłem jeszcze przyzwoitego krąpiaka oraz Leszczyka 42cm. Dziś pogoda do wędkowania była wręcz idealna. Towarzystwo miałem wręcz idealne na główce przede mną siedział Radek@Tench_fan a za mną dojechał mój Teściu Jan. 8524049768e8a61a7f5a2ee8781bb82d.jpg849ce92a51905db5c2e8b4821d7c26a5.jpga60745da12db912420fac873b3ca380b.jpg0bfe15ea67367e0f26f3ef7b96a63559.jpg50272509aa8f8be290914d19e65c6625.jpg2dd36fe26c782fdef2059e0bdf119a06.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...