Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
11 minut temu, Hotpoint napisał:

Kupa sprzętu, brak talentu ?

No, ale w sumie trzymasz formę :grin-min:

Ponownie zapraszam, złowisz Ty, ja nie to opłacę nawet Twoje zezwolenie, tylko tu i teraz, a nie za 2 tygodnie jak odpalą i będzie Eldorado. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Ponownie zapraszam, złowisz Ty, ja nie to opłacę nawet Twoje zezwolenie, tylko tu i teraz, a nie za 2 tygodnie jak odpalą i będzie Eldorado. 

Ty mi tu ?

received_1129377824246409.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spontaniczny wypad można uznać za udany, ale tylko pod względem towarzyskim. Pogoda też dopisała czego nie można powiedzieć o rybach.
Po dotarciu na łowisko okazało się że nie ma za dużo wolnego miejsca i pozostały dwie miejscówki na otwartej wodzie.
Jak się później okazało rybki przebywały pod wyspą i przy przeciwległych brzegach.
Byliśmy zamknięci przez sąsiadów i nie było pola manewru.
Pozostało jedynie kombinować z mieszankami i przynętami.
Niestety nic się nie układało. Udało mi się złowić jedynie karasia, poza tym miałem dwa brania i jedną spinkę. Łukaszowi po kilku próbach udało się złowić jesiotra na pożegnanie,, bo byliśmy już spakowani. Tak więc rzutem na taśmę wygrał rywalizację.
Mam nadzieję że jutro będzie lepiej. IMG_20210327_142907.jpgIMG_20210327_153046.jpgIMG_20210327_153314.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bajorka odmarzły, więc trzeba było uruchomić taktykę "szuwar edition". Obleciałem nasłonecznioną zatoczkę, zahaczyłem o parę dołków i w dwie godziny okrążyłem całe jeziorko dookoła trzy razy. Takiego wysypu przebiśniegów nie widziałem nigdzie. Każdy krok nad jeziorem musiałem stawiać ostrożnie, aby nie podeptać tych pięknych kwiatów. Czekam na ocieplenie i wtedy będzie się działo. Dzisiaj rozpoznanie.

Pozdrawiam Bartek.

PS. Zdjęcia z krajobrazem oszczędne z wiadomych względów.?

IMG_0479.jpg

IMG_0487.jpg

IMG_0491.jpg

IMG_0494.jpg

IMG_0507.jpg

IMG_0572.jpg

IMG_0574.jpg

IMG_4667.jpg

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, elvis napisał:

pod względem towarzyskim

Towarzystwo pierwsza klasa jak i cały wypad Gdyby nie teść nie wiadomo jak by się zakończył nasz wypad Przeludnilo się i rybki zaczęły docierać do nas Jednak jak zawsze napięty grafik zmusił nas do zakończenia wędkowania DZIEKUJE I DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEN

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem zalew Jagodno. Na miejscu bylem koło 5 rano, bylo jeszcze ciemno wiec nie spieszyłem się z rozkładaniem sprzętu. Chodziło głównie żeby zająć miejscowke, bo spodziewany był najazd wędkarzy i się nie myliłem. Metoda i klasyk. Ryby współpracowały kiepsko. Na klasyka udalo się złowić płoć ok 25 cm i okonia, samca, ok 30 cm. Na metodę tylko jedno branie leszcza, dość ładnego. O 12 zawijka do domu. Miło spędzony czas nad wodą. 20210328_094656.jpg20210328_094703.jpg20210328_101434.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...