Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.04.2021 o 20:30, Bartek.B napisał:

 Jak widać skandale, zadymy i inne takie dalej w cenie

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz i kto się Ciebie czepia? Czyż by zaś Fejsbuki, Twitery i inne mesendżery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz i kto się Ciebie czepia? Czyż by zaś Fejsbuki, Twitery i inne mesendżery?

Nie ma o czym gadać. :) Szkoda ciągnąć temat. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartek.B napisał:

Nie ma o czym gadać. :) Szkoda ciągnąć temat. 

15 osób Ci przyklaśnie i uszanuje, 50 osób dopierdzeli się do fotograficznej "krzywizny", a kolejnych 100 - zapyta kogo reklamujesz i jaki masz w tym interes.

Zwierciadło internetowej współczesności. Banda pryszczaków i stetryczałych, niespełnionych ludzi.

Olej to i rób swoje. Ja zawsze z chęcią poczytam Twoje teksty i obejrzę piękne zdjęcia. ?

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Linek727 napisał:

15 osób Ci przyklaśnie i uszanuje, 50 osób dopierdzeli się do fotograficznej "krzywizny", a kolejnych 100 - zapyta kogo reklamujesz i jaki masz w tym interes.

Zwierciadło internetowej współczesności. Banda pryszczaków i stetryczałych, niespełnionych ludzi.

Olej to i rób swoje. Ja zawsze z chęcią poczytam Twoje teksty i obejrzę piękne zdjęcia. ?

 

A przedstawicielem której marki jest Bartek?

Matrixa? A to daj Pan spokój, nie mają sprzętu, tam ino w spławiki się bawią :P

 

Tak wiem, że ich oferta jest szersza, mnie to zwisa i powiewa kto jest sponsorowany przez kogo ale lubię wiedzieć co jest 5. Jest przedstawicielem super, ma trochę więcej kasy na sprzęt wędkarski, nie jest? No to niech się postara :D 

 

Bez urazy @Bartek.B Nic nie mam do tego czy jesteś czy nie jesteś przedstawicielem/sponsorowany przez jakąkolwiek markę.

 

Jak ktoś nie zrozumiał:

3.jpg.81dd910df08ee4a0ef59df28b5546ca2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live nie było, bo zasięg słaby, a ryb do pokazywania też było skromnie.
Podsumowując kilka godzin południowej wizyty na Goryniu można stwierdzić że warto było.
Pogoda super mimo upierdliwego wiatru. Towarzystwo również, a i rybki dopisały.
Uzbierało się 39 karasi, 4 karpie i jeden Pinokio.
W pewnym momencie robiłem wszystko by nie łapać tych skośnookich bączków i dopiero zastosowanie kulki 12 dawało chwilę odpoczynku.
Jutro kolejna próba na Jagodnie do którego nie mam jakoś szczęścia, ale je uwielbiam za ten swój charakter. Trudna woda mimo że bardzo rybna to potrafi niejednemu zawodowcowi sprawić srogie lanie.

IMG_20210410_133902.jpgIMG_20210410_134037.jpgIMG_20210410_142647.jpgIMG_20210410_152611.jpgIMG_20210410_190837.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hotpoint napisał:

Na zachodzie martwica totalna.

Nad wodą powoli już tłumy, jednak nikt nie miał nawet brania.

Widać ciśnienie, pełnia i pogoda zrobiły swoje:grin-min:

???

 

Słabe przynęty podstawą blamażu :D

Jeszcze nie czas na karmienie betonem, ryby nie gołębie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...