Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, mav3rick napisał:

Dzisiaj dobry dzień na Małomicach. 11szt i jeden spięty. Łowiłem od 18.45 do 21ej. Ryby namierzyłem dopiero po jakieś godzinie. Wszystkie złowione na wirujący ogonek od SpinMada. 9f988c680fbf10f8ba32f28c808147bc.jpg8bb23feffe193b2d6be4dec96803ecf4.jpg607ccf3bb9d8e379936c1acd07d340a0.jpg122d3a62cb748125497a5102e631cc00.jpgf3759eb117a00cc89b698045ab65c9e7.jpg44c86a9a041fbe0390a59487faef10e9.jpgce4d11be2e906f3d75a7bc428a743c5a.jpg3cf39391b00f2289d841d15a6199f551.jpg

Świetna pod względem wędkarskim woda. Sama się broni. No i ślicznie ubarwione te ryby.

Ponieważ Odra szaleje, to pojadę chyba na Moczydło. Też no-kill, a w zeszłym roku wpadłem tam przypadkiem jak bocian do komina i po 3 godzinach byłem wyłowiony. 

PS. Dalej strzelają na Małomicach, żeby wypłoszyć kormorany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pod względem wędkarskim woda. Sama się broni. No i ślicznie ubarwione te ryby.
Ponieważ Odra szaleje, to pojadę chyba na Moczydło. Też no-kill, a w zeszłym roku wpadłem tam przypadkiem jak bocian do komina i po 3 godzinach byłem wyłowiony. 
PS. Dalej strzelają na Małomicach, żeby wypłoszyć kormorany?
Nie widziałem kormoranów i nikt nie strzelał woda naprawdę fajna i mająca swoje humory, dzień wcześniej miałem tylko dwa okonie złowione. Kumpel na zero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pod względem wędkarskim woda. Sama się broni. No i ślicznie ubarwione te ryby.
Ponieważ Odra szaleje, to pojadę chyba na Moczydło. Też no-kill, a w zeszłym roku wpadłem tam przypadkiem jak bocian do komina i po 3 godzinach byłem wyłowiony. 
PS. Dalej strzelają na Małomicach, żeby wypłoszyć kormorany?
Nie widziałem kormoranów i nikt nie strzelał woda naprawdę fajna i mająca swoje humory, dzień wcześniej miałem tylko dwa okonie złowione. Kumpel na zero.

Odra idzie w górę. Moje koło na ten weekend odwołało zawody nocne na Strumiennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mav3rick napisał:

Nie widziałem kormoranów i nikt nie strzelał emoji41.png woda naprawdę fajna i mająca swoje humory, dzień wcześniej miałem tylko dwa okonie złowione. Kumpel na zero.

Odra idzie w górę. Moje koło na ten weekend odwołało zawody nocne na Strumiennie.

Idzie w górę? Już poszła, kolejny raz. I ślicznie. Ile się tej ryby w tym roku wytrze w świętym spokoju. Ja się cieszę, bo to nie są powodziowe fale, tylko zapomniane, normalne stany wód.?

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Linek727 napisał:

 Ile się tej ryby w tym roku wytrze w świętym spokoju. Ja się cieszę, bo to nie są powodziowe fale, tylko zapomniane, normalne stany wód.?

Większość wędkarzy psioczy że woda duża, nie zdając sobie sprawy jakie dobrodziejstwa niesie wysoka woda w rzekach o tej porze roku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wędkarzy psioczy że woda duża, nie zdając sobie sprawy jakie dobrodziejstwa niesie wysoka woda w rzekach o tej porze roku.
Bo większość myśli, że ryby w wodzie biorą się z zarybień, a nie z tarła. Zarybienia mają tylko uzupełnić ubytki i skorygować różnicę.
Nie zarybiajo to nie ma ryb.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mav3rick napisał:

Nie widziałem kormoranów i nikt nie strzelał emoji41.png woda naprawdę fajna i mająca swoje humory, dzień wcześniej miałem tylko dwa okonie złowione. Kumpel na zero.

Odra idzie w górę. Moje koło na ten weekend odwołało zawody nocne na Strumiennie.

Odra u mnie już od ponad tygodnia jest wysoka. Nie wybieram się by nie spędzić pół dnia na próbach dojazdu. Z resztą były zawirowania w obejściu i trzeba było i tak odpuścić. 

 

20 godzin temu, Linek727 napisał:

Idzie w górę? Już poszła, kolejny raz. I ślicznie. Ile się tej ryby w tym roku wytrze w świętym spokoju. Ja się cieszę, bo to nie są powodziowe fale, tylko zapomniane, normalne stany wód.?

Tu się zgadzam z falubazem. Już dawno takiej wody do tarła nie było. To nie powodzie jak drzewiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fascynowało mnie co się kryje w takich strumyczkach. Dzisiaj spinning UL i robactwo na czeburaszce. Teoretycznie powinny być pstrągi, ale strumyk mocno opanowały przyzwoite okonie. :)

IMG_1919.JPG

IMG_2346.JPG

IMG_2445.JPG

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...