Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, djbaloon napisał:

@Grendziu ty to nie masz za dobrze ?

Zawsze mogłoby  być lepiej, gdyby nie zdemolowane auto, w następnym tygodniu byłbym na Rugii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Zawsze mogłoby  być lepiej, gdyby nie zdemolowane auto, w następnym tygodniu byłbym na Rugii?

Oż ty ? a ja co zaplanuje wypad to pogoda wariuje ?‍♂️ Ale za to jest czas na ? w wersji light bo wody mam za dużo w organizmie ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, djbaloon napisał:

Oż ty ? a ja co zaplanuje wypad to pogoda wariuje ?‍♂️ Ale za to jest czas na ? w wersji light bo wody mam za dużo w organizmie ??

Też bym pił z rozpaczy, gdyby nie mógł jechać na ryby???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Linek727 napisał:

@Grendziu - nie wypada tak pisać. Szczególnie Tobie ?

 

 

 

 

 

 

Why? Miałem kije max do 7g, gumy max do 3,5cala, w Nienawiszczu nie ma okresu ochronnego na szczupaka, bo na stawach przeważnie ich nie ma. Ewentualnie etyka, zrobić fotkę po wyhaczeniu czy nie. Jak pływam sam, to przeważnie nie robię fotek, bo "przyłów" ląduje od razu w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 2.11.2015 o 11:28, Grendziu napisał:

Ostatnia na rybach byłem w poprzednią sobotę.
Wyprawa została zaplanowana przez kolegów, na nieznane mi łowisko Pupel Duży - bardzo urokliwe miejsce, gdzie można było zobaczyć jeziora na których uwielbiam łowić, czyli w lesie daleko od aglomeracji i otaczających je działek. Trochę przypominające moje ulubione łowisko w Wielkopolsce jezioro Czarne.
Zarówno jeziora Pupel Duży jak i Mały są godne polecenia, ale szczerze to nad rozlewiskiem rzeki Łyna zakochałem się bardziej i z chęcią bym tam wrócił jak najszybciej na jakąś dłuższą zasiadkę.

Ryb nie udało się sfotografować, brały płocie i "kałamarnica" (dla wtajemniczonych), ale tym razem nie ryby były najważniejsze a towarzystwo :) 


Poniżej relacja foto:
Co niektórzy z Nas przestraszyli się trochę "piesków" i nawet wędki nie rozłożyli :P
IMG_8246.JPG.0a8cc543c194b73c245701d91b3

 

Las, woda i przyroda, to jest to  co Miśki kochają najbardziej :):):)IMG_8251.JPG.5338d5da3444c16a412823c9e92IMG_8258.JPG.e7bf0509b649d1f31ca47edf53a

 

 

Ponoć taaaakie ryby pływają w Puplu :)
IMG_8259.JPG.af36727a7fb09ec64e2b869f1bd

 

W rzeczywistości brały takie

IMG_8260.JPG.8ebf636118d7f2bb70288f1710a

Mimo zimna i luźnej atmosfery, niektórzy z Nas próbowali lub udawali, że są skupieni na wędkarstwie :PIMG_8261.thumb.JPG.173005950ac49cf4a1f46

 

Był też wykład o "KAŁAMARNICY" w wodach słodkowodnych :):):)IMG_8263.JPG.d2fbde77fa0938a7afc009ff35d

 

Czasami nawet fluo nie daje rady, ale tylko czasami :)
IMG_8264.thumb.JPG.70ff5309d9fc260fbb677

Na zakończenie było odpowiednie podsumowanie w Strusiolandii :P - dzięki Panowie za towarzystwo!!! :)

IMG_8269.JPG.107b7692b3e0bba525d5db5367f

Lubię wracać do tego postu, bo tutaj niby wszystko się zaczęło oficjalnie...

Dzisiaj najfajniejszy w pływaniu był poranek i śpiew ptaków. Mimo, że ryby nie brały, było warto. Jeden okoń 23cm bez fotki???

 

IMG_20220227_112634.jpg

IMG_20220227_112622.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nosa, że wybrałem sprzątanie podwórka a nie ryby. Wczoraj zobaczyłem, że ma być zajebisty "wschodni" wyż i wiatr, więc odpuściłem.

Ładna ta druga fotka, taka zupełnie jak nie twoja.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...