Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, elvis napisał(a):

A nie mówiłem (pisałem)?
I tak Ci zazdroszczę. Lepszy blank nad wodą, niż blank z domu emoji848.png

w zeszłym roku w marcu na pierwszy wypad wybrałem właśnie to jezioro i złowiłem 3 płotki, dlatego też może taki wybór. nie ma co skamlać, w domu bym ze 4 mecze obejrzał i pierdział w krzesło

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcze phiiii

kurde do dziś nie mogę przeboleć, że nie klikałem leszczy na Jagodnie.w tym roku sie poprawię!

To gyło do @elvis

Jeszcze cuś ...

Na Jagodnie proponuję zakład? najdłuższa płoć od teraz do majówki!

Tak jak się wybiorę to Cię zgarnę!

Weź colmica.

Pijanym to jutro ogarne!

Edytowane przez PawelL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

kurde może dzisiaj faktycznie nie gryzły. @ArekH i ja tyż bez brania, a każdy z nas w innym regionie łowił

Przypadek, na forum Messenger wstawiali fajne okonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, christhof70 napisał(a):

zapewne paru się ucieszy😁

Dobrze Ci! tak Ty piiiip, piiip co byś się tu za miszcza nie uważał i w główce się nie po...j....o. 

A tak na serio Krzyś. chyba wszędzie była kicha. Ja po wielu latach niebytu nad rzeką która mnie wychowała wędkarsko, uczę się tu łowić od nowa metodami teraźniejszymi. Myślę że zejdzie mi się ze dwa sezony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, christhof70 napisał(a):

w domu bym ze 4 mecze obejrzał i pierdział w krzesło

A Ja wychlał bym  ze 4 browary. Zanim mnie potępisz, ja nie palę Krzyś. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, christhof70 napisał(a):

wybrałem nierówne dno, bo liczyłem

Wydaje mi się Krzychu że na takich zbiornikach wystarczy lekki wiaterek i woda na płyciznach się miesza z tą chłodniejszą z głębi. Niekoniecznie muszę mieć rację, ale stąd była sugestia byś na płytszej , równej wodzie usiadł gdzie jest szansa szybszego nagrzania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ArekH napisał(a):

Wydaje mi się Krzychu że na takich zbiornikach wystarczy lekki wiaterek i woda na płyciznach się miesza z tą chłodniejszą z głębi. Niekoniecznie muszę mieć rację, ale stąd była sugestia byś na płytszej , równej wodzie usiadł gdzie jest szansa szybszego nagrzania. 

O i @ArekH napisał Ci to, co nieudolnie próbowałem przekazać.

Płytki zbiornik z równym dnem, zawsze się szybciej nagrzewa niż ten z dołkami.

Fizyka, cyrkulacja wiosenna i jesienna wody i inne trudne słowa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra, prostka. Ciężko się łowiło, nie pomyślałem aby pickerka zamienić na feedera bo przecież tam woda bardziej ciągnie . Coś się połowiło, bez okazów ale sztytówka tańczyła. Byłem tam pierwszy raz, nie da się tam dojechać, trzeba iść min 200m do pierwszych miejsc. W zasadzie to tam nie ma wygniecionych meisjc, nikomu nie chce tam się chodzić, a miejsce obiecujące. f79edcfda51a09db39a54618c0893a38.jpge6e5d1e45517246a81f276b2b8c112d7.jpg264e437b79cacf04ff6bf0a73f80007e.jpg78d6f77d80b9abf3b5322e4f3f925fdc.jpg4b4625597b883c8912c6753dd7390491.jpg59878ac3a917ce1b984e51a37eb78692.jpgbdb36e78c1ec0ee86b72cd46f367250d.jpg6f0141425455f26cad2cbea8d1d1c4f0.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,że macie rację. jeszcze zaryzykuję wiele razy, bo lubię
Mam tak samo, jest ochota połowić w jakimś miejscu to jadę. A że nie ta pora, lub nieznane miejsce tym lepiej, można się wykazać.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...