Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bałtyk i belony. złowiłem 12 sztuk, masa spinek i brań. niestety ktoś mądry wymyślił, że belona do zgłoszenia ma mieć aż 70 cm, a rekord polski to 89. to tak jakby okoń był od 45, a karp od 85 itp. . za to ten hodowlany chwast z trąbką zamiast pyska, tuczony do 150 cm ma 85 cm. no gratulacje. złowiłem też jedną certę na na małego jiga. miałem całe stado kilka metrów od siebie. zabawa super

20230615_143358.jpg

20230615_175643.jpg

20230615_143505.jpg

20230615_163452.jpg

20230615_135108.jpg

20230615_145950.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, christhof70 napisał(a):

blado. mało brań, zero lina, lecha. 10 płoci + - 30 cm w tym 2 po 33 cm. w sumie nic ciekawego

20230616_155522.jpg

Ja dzisiaj 3:6; 5:7; 6:3 było fajnie, powoli wracam do formy przed Szewcji, jeszcze za dużo błędów. Zmieniłem rakietę, prze dwa dni będę grać tylko nią 😉😉😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Ja dzisiaj 3:6; 5:7; 6:3 było fajnie, powoli wracam do formy przed Szewcji, jeszcze za dużo błędów. Zmieniłem rakietę, prze dwa dni będę grać tylko nią 😉😉😉😉😉

Iga... Wyluzuj, wariatko... 😉

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, christhof70 napisał(a):

blado. mało brań, zero lina, lecha. 10 płoci + - 30 cm w tym 2 po 33 cm. w sumie nic ciekawego

20230616_155522.jpg

Marudzisz starcze!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka godzin przesiedziałem nad Kanałem Żerańskim. Ogólnie tragedia, honor uratowały dwa małe okonki złowione na białego robaczka. Ani spławów ani brań nie było, ryby wyłączyły się całkowicie, jeszcze tak nie miałem żeby nic z białorybu nie złowić nad kanałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 godzin temu, Bebzon napisał(a):

Iga... Wyluzuj, wariatko... 😉

Byłem sprawdzić co się dzieje na Nienawiszczu pierwszy raz od dwóch tygodni, oczywiście łamanie regulaminu i śmieci, i jak się nie wq... Tym wszystkim, można prosić, błagać, drzeć ryja, a i zawsze to samo. Może ja się już do tego nie nadaję?

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Semi napisał(a):

Dziś kilka godzin przesiedziałem nad Kanałem Żerańskim. Ogólnie tragedia, honor uratowały dwa małe okonki złowione na białego robaczka. Ani spławów ani brań nie było, ryby wyłączyły się całkowicie, jeszcze tak nie miałem żeby nic z białorybu nie złowić nad kanałem.

ja miałem dwie burze i potężne ulewy. spiąłem coś dużego, a wyratowałem się pięcioma ładnymi leszczami i kilkoma mniejszymi. było też kilka niewielkich płotek i krąp😁. nie ma lina, karpia czy karasia to bryndza. no chyba, że wypad celowo pod leszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...