Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak że ten tego, byłem na Jagodnie, pogoda dopisała w przeciwieństwie do ryb. Dwa brania, jedno wyjęte , i na jednej wędce dubel- dwa okonie z czego jeden w pysku razem z moim haczykiem. Baterie naładowane.IMG_20240218_081327.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli na komercji 1 okoń to mój wynik nie powinien dziwić. 

Pierwszy wypad na ryby w tym roku: z łódki na moim PZW na ZERO, ale i tak fajnie było te kilka godzin popływać.

💩💩💩

 

Screenshot_2024-02-18-13-38-04-956_com.miui.gallery.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Jagodno to zbiornik zaporowy PZW z zasadą No Kill . Pomimo że to perełka w okręgu jest wymagający, jednego dnia pięknie połowisz, a następnego zejdziesz o kiju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, mój błąd 🙂

Tyle razy tu o nim piszecie, że byłem przekonany, że to komercja. 

U mnie jest za to "bardzo kill" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, mój błąd
Tyle razy tu o nim piszecie, że byłem przekonany, że to komercja. 
U mnie jest za to "bardzo kill"
Ale tych od "bardzo kill" to chyba już coraz mniej? Powoli już zaczynają być widywani na tablicach z nekrologami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że ten tego, byłem na Jagodnie, pogoda dopisała w przeciwieństwie do ryb. Dwa brania, jedno wyjęte , i na jednej wędce dubel- dwa okonie z czego jeden w pysku razem z moim haczykiem. Baterie naładowane.IMG_20240218_081327.jpg.306b83abf47f90fcadb0699cb1f1e3ea.jpg
Jeśli Jagodno to tylko methoda. Na klasyka ciężko o ryby. Przekonałem się o tym wielokrotnie. Wystarczyło zmienić zestawy na methode i woda ożywała.
Oczywiście nie zawsze. To bardzo chimeryczna woda i nie raz zszedłem na zero.
Mimo to zawsze z przyjemnością tam wracam, choćby ze względu na otoczenie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki na Odrze tragiczne jeśli chce się łowić. Jedno puste branie. Łowiłem w szerokiej klatce na spadku za trzcinami, bo tylko tam nie było dużej ilości syfu w wodzie. Posiedziałem dwie godziny. 

W planie było też rozlewisko małej rzeczki, ale warunki też kiepskie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra nadal ciągnie, więc wybrałem się na starorzecze połączone z rzeką. Kilka płotek, w tym pierwszy raz zdarzyło mi się, że widziałem atak na ściąganą rybę. Szczupak już taki bardziej poważnych rozmiarów płynął za płotką i zaatakował dopiero pod nogami. Całość trwała kilka długich sekund. Piękny widok.7c6f15a205a83ab11083def6bd992bc5.jpg366c7e4124e4cabef6e3adfc1e64a328.jpg3064689145dc1e1664767e3dadb530e2.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taki syf płynie, że trzeba łowić w rękawiczkach?
To bardziej aby można było się pocierać bez chusteczek

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...