Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, Kotwic napisał:

Czas wyciągać łyżwy, basen portowy zamarzł :)

Gdzie Wy tam na tej Syberii mieszkacie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, suwi napisał:

Wy choć macie dobre piwo Lech Pils 

To nie jest piwo właśnie tylko napój piwo podobny. Prawdziwe piwo to Dominik robi i małe specjalistyczne Browary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kotwic napisał:

Czas wyciągać łyżwy, basen portowy zamarzł :)

Od kilku lat planuję wrócić na łyżwy. Teraz, to nie odpuszczę :)

8 godzin temu, Grendziu napisał:

Prawdziwe piwo to Dominik robi

Prawda to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik napisał:

Od kilku lat planuję wrócić na łyżwy. Teraz, to nie odpuszczę :)

No to zmień kaliber "ślizgaczy" i do dzieła. :D

Jeśli zima będzie solidna, a lód równy i gruby to może się skuszę na połowy podlodowe, ale też i na latanie bojerami. Wody (czyt: lodu) dużo wokół Giżycka, a znajomi mają bojery, niezła zabawa. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, zrobiłem jak powiedziałem. Posiedzonko od 10.30 do 15.30. Efekt? 12 Płotek i Okonek. Trochę mina mi zrzedła jak zajechałem na łowisko. Sporo trzciny ,trawy i badyli na wodzie. To kanał jednostronnie otwarty więc nie na płynęło. Ciekawe czy okoliczni nie działali na "stół wigilijny" (Moje domysły) . Do niemalże 14tej bez brania. Później coś drgnęło. Ok 15tej właściwie miałem większość brań. Ale jak to zwykle u mnie (a może nie tylko) jak za dobrze idzie coś trza spartolić. A to zaczep, a to się poplącze. >:( Musiałem zmienić przypon, wybór losowy nietrafny. Miałem okazję porównać skuteczność haczyków. Łowiłem na Maczowe Drennana , a z rozbiegu po zerwaniu zapodałem Feeder. Efekt? 2 brania ,dwie spinki! :( Szybka wymiana przyponu. Po kilkudziesięciu minutach branie ledwo widoczne, zacięcie i siedzi. Polecam do testów na spławik haki Match Drennana. Przy bacie, naprawdę rzadko mam pudło czy spinkę. Mimo że łowiłem na bata, to zestaw zalegał na dnie. Ok 5-10cm. Jakoś tak mam, że łowienie z toni mnie nie przekonuje. Jakiś ktoś musiał by mi pokazać żem w błędzie. 

oko.jpg

pl1.jpg

pl2.jpg

dr2.jpg

dr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...