Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś łowiłem na pobliskiej zaporówce w tym samym co zwykle miejscu. Wynik to 2 leszki 25-30cm, 4 krąpie i 7 byczków. Te ostatnie krótko mówiąc dostały w łeb i zmieniły środowisko na przybrzeżne szuwary. Nad wodą kupa śmieci, to syndrom wakacji, właśnie sobie przypomniałem, że z chwilą nastania wakacji muszę zmienić łowisko. 

Mam taką możliwość, że jutro będę "pracował" w terenie i do dyspozycji będę miał łódź i do opłynięcia Wisłę na całym odcinku powiatu. Już mam takie plany, że upatrzę sobie miejscówę na wędkowanie. Może wezmę deepera, bo będę tylko z dobrym kolegą. Zobaczymy, trza próbować, tym bardziej, że za to dodatkowo płacą :champagne-2010:. Do Wisły mam od kilku do kilkunastu kilometrów, więc się na nią przenoszę od przyszłego tygodnia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś znów na klubowej wodzie. Normalnie Karpiofobii się nabawię. Rzeka, rzeka, rzeka. To mnie ratuje przed psychiatrą. Połowiłem. Fakt, niemal same wyścigówki. Kilka takich pod półtora kilo. Kolega trafił Jesiotra 3,3kg. Był dziś królem polowania. Pomimo paskudnej pogody, fajna połapanka. Podstawą dziś sukcesu u mnie była mieszanka pelletu Aller+ Coppens, rozrabiana wodą z melasą. Zanęty przegrywały. 

IMG_20170624_143815.jpg

IMG_20170624_123746.jpg

IMG_20170624_112616.jpg

IMG_20170624_093844.jpg

IMG_20170624_120746.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę nad Odrą po niedzieli. To będzie odcinek na jakim jeszcze nie wędkowałem. Napiszę jak wyniki i jak moje nowe wędziska. Od jutra przygotowania. Taktyki nie zmieniam. Zobaczymy czy tylko na moich odcinkach sobie radzę. Jak polegnę, będzie coś do przemyślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...