Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Dominik napisał:

No właśnie słabo podgladalem. Patrze na goscia, nie lowi. Patrze znowu, nic. No to olalem i zająłem się dlubaniem czegokolwiek w swoim grajdolku. Potem się okazało, że ten koleś zrobił wynik zawodów. Chyba muszę okulary kupić :)

Może przywiózł ze sobą hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dominik napisał:

No to mam wyniki po I turze zawodów okregowych. Przedostatni w sektorze z 485g. Warunki trudne. Ryba różna. Byli tacy, co natlukli ponad 2 kg jazgarzy (sic!). Ja w rywalizacji z topem polskiej podlodowki wypadam mocno średnio. Duzo do poprawy. Wstydu nie bylo, ale jutro musi byc lepiej.

Gratulacje Dominik.
Zaskoczyłeś mnie tymi jazgarzami, że takie ilości łowią, bardziej stawiałbym na okonia.

 


Pogoda znośna, ale wiatr przy -12°C jednak wkurza i wyziębia, stąd trzeba szukać miejsc choć trochę osłoniętych.
Ja wczoraj łowiłem na dwóch jeziorach.
Na jednym jeziorze całkiem znośnie brały płotki (około 20 szt) i niewielkie okonki (kilka sztuk). Lód solidny, około 20 cm grubości.
Drugie jezioro to łowienie tylko przez 20 minut (goście do domu przyjechali). Jezioro Zaskoczyło lodem o grubości powyżej 30 cm, i tym, że w te 20 minut nie było nawet brania.
Trzeba to jeszcze przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie spędzone 2 godziny na jeziorze Kruklin.
Ryby kapryśne, bo najpierw ładnie brały płotki i okonie, ale po pewnym czasie zupełnie ucichło.
W słońcu nawet przyjemnie było, a i ociepliło się, bo do -6°C. Ale silne porywy wiatru są odczuwalne na plecach.

Grubość lodu przekonała nawet narwańców w samochodzie i widziałem auto jeżdżące po jeziorze.
Teraz tydzień pracy i brak czasu na łowienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mialem być dziś na rybkach. Pech chciał że nie zdążyłem wczoraj do rybnego po ochotke. Wiec postanowilem dłużej pospać. Gdyby nie drugi etat wyskoczylbym w tygodniu. Gratki dla dzisiejszych łowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej porażce na mistrzostwach koła dzisiaj przyszła mała rehabilitacja na mistrzostwach okręgu. Co prawda zająłem odległe miejsce, bo w drugiej połowie stawki, ale i tak byłem najlepszy z drużyny. Startowało 74 zawodników. Rybki nie współpracowały dzisiaj podobnie jak wczoraj. Dominował jazgarz lub bardzo drobna płotka. Pierwszy raz takie łowiłem. Średni wielkość to 6cm. Jazgarz też nie większy bo na 100 g wchodziło 25-30 szt.

Podsumowując mimo wszystko uważam ten weekend na lodzie za udany. Debiut na mistrzostwach również. Za tydzień najprawdopodobniej kolejne zmagania w mistrzostwach okręgu.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...