Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że na nocki z feederem jeżdżę dosyć często, to nad rzekę już nie.

Dość powiedzieć, że nad gorzowską Wartę wybrałem się po raz pierwszy w tym roku.

To była raczej niespodziewana wyprawa, bo w ostatniej chwili obrałem ją na cel.

Wyciągnąłem jakieś "mrożonki" z zamrażarki, kompletnie bez robactwa wybrałem się nad wodę.

Warta kolejny raz nie była dla mnie gościnna. Nie potrafię na niej skutecznie łowić i to się chyba nie zmieni.

Wędkowałem od 18.00 do 00.30 z przerwą do 4.30 i dogrywką do 8.00 dziś rano. Obraz nędzy i rozpaczy.

Jedno branie i jedna ryba na pożegnanie.

Mimo wszystko mały klenik 27 cm, to dopiero mój drugi w życiu, a pierwszy na Warcie.

Poranki nad wodą są piękne.:D

5b7583458d130_Poraneknadrzek.jpg.445195bf839d808ca303081dcf397465.jpg

 

5b7583636fdc4_Poraneknadrzek2.jpg.b9c8eb7ee43d5464bfae6a87f9676523.jpg

5b75836aea059_Kle.jpg.f9ecc32c608071b7422c299fe9bd1389.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Specjalnie nie pisałem po wcześniejszej wyprawie, potrzebowałem więcej danych. Dziś wróciłem z wędkowania, ciężko to pisać, ale na tą chwilę, legły w gruzach moje dotychczasowe doświadczenia, a co najmniej, mam wiele do myślenia. Mam na koncie, dwie dotkliwe porażki, nie bolą że doświadczyłem, tylko nie umiem znaleźć powodu. Poprzednią, przyjąłem na klatę. łowiłem z gościem który miejsce znał dobrze. Teraz, ten sam człowiek, na nieznanym nam obu miejscu (wszystko pozajmowane) zrównał z ziemią, moje wędkarskie "ego" (na szczęście nie tylko Moje) Co lepsze, facet łowi z odsądzonymi od czci i wiary, rurkami. Mało tego, łowi na najtańsze z możliwych zanęty, na domiar rozrabia je jeszcze mielonym chlebem. Kilka dni już myślę nad poprzednią porażką, a dziś? On 15 leszczy, Ja? 3 KrąpikiO.o Zastanawiam się co robię nie tak, albo co decydowało o sukcesie kolegi. Drugi kumpel będący z nami, miał efekty jak moje. Zastanawiam się teraz nad sensem wypasionych zanęt, a myślę nad wędkarskim fartem, lub doskonałym wyczuciem miejsca które na pozór, nie gwarantuje sukcesu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dwóch dni biorą tylko koluchy.I to praktycznie na wszystko :D To,że dzisiaj udało mi się złowić jednego linka w takich okolicznościach,poczytuje sobie jako takie małe mistrzostwo świata :D:D 

39344120_1227481337391488_6318543985073717248_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ArekH napisał:

Witam. Specjalnie nie pisałem po wcześniejszej wyprawie, potrzebowałem więcej danych. Dziś wróciłem z wędkowania, ciężko to pisać, ale na tą chwilę, legły w gruzach moje dotychczasowe doświadczenia, a co najmniej, mam wiele do myślenia. Mam na koncie, dwie dotkliwe porażki, nie bolą że doświadczyłem, tylko nie umiem znaleźć powodu. Poprzednią, przyjąłem na klatę. łowiłem z gościem który miejsce znał dobrze. Teraz, ten sam człowiek, na nieznanym nam obu miejscu (wszystko pozajmowane) zrównał z ziemią, moje wędkarskie "ego" (na szczęście nie tylko Moje) Co lepsze, facet łowi z odsądzonymi od czci i wiary, rurkami. Mało tego, łowi na najtańsze z możliwych zanęty, na domiar rozrabia je jeszcze mielonym chlebem. Kilka dni już myślę nad poprzednią porażką, a dziś? On 15 leszczy, Ja? 3 KrąpikiO.o Zastanawiam się co robię nie tak, albo co decydowało o sukcesie kolegi. Drugi kumpel będący z nami, miał efekty jak moje. Zastanawiam się teraz nad sensem wypasionych zanęt, a myślę nad wędkarskim fartem, lub doskonałym wyczuciem miejsca które na pozór, nie gwarantuje sukcesu. 

Zgadzam się z tobą że "umiejętność" dobrania miejsca i szczęście to połowa sukcesu. Rybę trzeba znaleźć, lub usiąść tam gdzie ona jest, a do tego ryba musi mieć ochotę na to co jej w danym momencie podajemy

W zanętach i przynętach coś jest, ale to jedna ze składowych sukcesu - niejednokrotnie o tym pisałem. Raz się będzie sprawdzać, a innym razem rozmoczona bułka sąsiada sponiewiera nas ze super zanętami i topowymi przynętami

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...