Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny bonusik! Gratki. Coraz bardziej zastanawiam się nad wędką, którą łowisz. Niby nie mam potrzeby, ale takie 4,50 m ogarnęłoby łowienie na kulańca na napływach odrzańskich główek. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bonusik fajny, bo rzadko spotykany nie tylko na mojej wodzie i niespodziewany przeze mnie do tego stopnia, że nawet podbieraka nie wziąłem ze sobą. Nawet sobie nie wyobrażacie jakich cudów dokonywałem, żeby go podebrać ...wiaderkiem do nabierania wody na sznurku. :D Inaczej się nie dało przy wysokim brzegu . Gdzieś za 20 razem się udało :D 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie łowiłem na Warcie.

Łowiło się całkiem fajnie, brań dużo, szkoda tylko, że bez bonusowych jazi czy leszczy.

Brały grube krąpie, których zaliczyłem 31 szt. wyholowanych.

Do tego 4 rozpióry, 2 płotki oraz mały klenik.

Klenik.jpg.24a5f87ad2da9e616827433ff9b369ba.jpg

Największego uwieczniłem, przyda się na potrzeby innego wątku :

5cc4c5029aae3_Krp36cm.jpg.fc47d3cbb2d0b4469cbded893764e793.jpg

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Środę szybki i niespodziewany wyjazd nad Batorówke - opcja spinning :D

Aha - żeby nie było, Batorówka to komercja - możemy tam cały rok spinningować, żeby nie było że "okres ochronny" :)
Nie jestem jakimś tam fachowcem w spinningu ale przed feederem 10 lat się łowiło :)
Niespodziewany 105cm potworek :)

W tym sezonie będę polował na tego 124cm co był na jesieni zeszłego roku wpuszczony :)

O karpiach, linach, leszczach itp nie piszę bo za dużo tego jest :( 
Ale chyba kamerkę sobie kupie jakąś prostą i będę sobie wszystko nagrywał na zimę :)

20190423-172626.jpg

57750840-439150820180375-380677490767770

Filmik z wypuszczenia :) 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...