Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

nie wiem czy się śmiać czy płakać? to kotastrofa. złe łowisko czy aura?

Tak bywa, bo bywają takie dni. Kiedyś zająłem 2 miejsce, bo złowiłem 6 jazgarzy na "dystansie". Kumpel trafił 4 i był trzeci. Waga tego nie ogarniała. Wygrał kolega z wymiarowym linkiem. Reszta zero.

Żeby nie było: łowisko no kill Małomice. To jest naprawdę rybna woda. I dopilnowana, bo miejscowe chłopaki szanują swoją pracę, a naprawdę dużo jej wkładają w to łowisko.

Ja jestem ogryzek, ale fachury nie połowiły. Tak bywa, taki dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa, bo bywają takie dni. Kiedyś zająłem 2 miejsce, bo złowiłem 6 jazgarzy na "dystansie". Kumpel trafił 4 i był trzeci. Waga tego nie ogarniała. Wygrał kolega z wymiarowym linkiem. Reszta zero.
Żeby nie było: łowisko no kill Małomice. To jest naprawdę rybna woda. I dopilnowana, bo miejscowe chłopaki szanują swoją pracę, a naprawdę dużo jej wkładają w to łowisko.
Ja jestem ogryzek, ale fachury nie połowiły. Tak bywa, taki dzień.
Małomice to potrafią dać w kość. Ryby pełno, a czasami jak by to pustynia była. Piękne okonie tam łowiłem, może wrócę tam w tym roku i wykupie pozwolenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bastardy. syn był wcześniej i zanim dojechałem miał już 9 sztuk. potem zawody. zaś przej...................m. ja 30sztuk, a młody 33. łacznie w 5 (ja4) godzin 72 japońce od 35 do 43 cm. odchamiony

20240415_141515.jpg

20240415_145157.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 21:13, christhof70 napisał(a):

nie wiem czy się śmiać czy płakać? to kotastrofa. złe łowisko czy aura?

Miał majtki na lewą stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragiczna pogoda. zimno, wiej i deszcz. woda mętna i to mocno. spinka wielkiego pstrąga i wyjście takiego pod 40. nic więcej się nie wydarzyło 

20240416_111229.jpg

20240416_113623.jpg

20240416_111649.jpg

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pstrąg 40, może 42 cm i dwa mniejsze. oczywiście to dotykowe g............o Ewowe akurat dziś musiało się zaciąć i zdjęcia brak. jak ja tego prostokątnego badziewia nienawidzę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już chyba podsumować moje zmagania z klasykiem na Domaniowie, bo najprawdopodobniej o odpuszczę przyszło tygodniowe Mistrzostwa Okręgu.
W sumie trzy dni zmagań w mega ciężkich warunkach dało kilkadziesiąt jazgarzy i okonia.
Pierwszego dnia złowiłem 5 sztuk i wylądowałem na 5 miejscu, drugiego dnia złowiłem ich kilkanaście. Spadłem w klasyfikacji generalnej, ale nadal mam dobrą pozycję by się zakwalifikować do finału. Na jesień będą kolejne dwie tury.
Wczoraj miałem z kolei pierwszą turę Mistrzostw Koła na której przyszło walczyć z zimnem i wiatrem w twarz.
W 5 godzin udało się złowić około 10 jazgarzy i okonia co dało mi 4 miejsce. Przez większą część zawodów byłem na prowadzeniu, ale pojedyńcze ryby w końcówce rywalizacji zamieszały w wynikach.
Chyba sobie odpuszczę, bo mam dość jazgarzy. Nie potrafię dobrać się do leszczy które są obecnie w tarle i biorą pojedynczo i bardzo punktowo tzn. tylko na wybranych stanowiskach. Na domiar złego innej białej ryby też nie ma.
Szkoda czasu i pieniędzy.
Może gdyby któryś z kolegów z Kozienic się zakwalifikował do finału to miałbym motywację na wyjazd, a tak to nie ma sensu. Lepiej coś samemu zorganizować na majówkę.
Ps. Mój pies pilnujący sprzętu całą noc. Zamiast położyć się w ciepłym kojcu to tak leżała na chodniku.
I tak niemal za każdym razem jak jadę na zawody i wystawię sprzęt na taras.
IMG_20240414_042120.thumb.jpg.647aef472ceaed5aa4c7b498f73a14bc.jpgFB_IMG_1713035062387.jpg.476585be943105a955c4d7d3344d66d0.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...