Skocz do zawartości

Najlepsze cukierki do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Zrzęda ???

p....a, a nie zrzęda ?. co poradzę, że tak uważam. prawie każda przynęta jeśli nie każda złowi ryby. cza się jeno wpasować. zwłaszcza w dni kiedy ryba nie popełnia samobójstwa. moim zdanie każda woda inna. inne ph, inne pokarmy i itp. inna też temperatura wody w różnych okresach. w uj tego. przynajmniej na moich wodach. w maju i czerwcu np. działa pinky boy, a od lipca do końca sierpnia masło. oczywiście ryby nie wiedzą jaki miesiąc, chodzi pewnie o temperaturę wody i rozwijający się w niej pokarm. przykład jest tylko poglądowy. kombinacji tyle ile mazda pali. wiecie ile mazda pali? konkursik zatem. czekam na odpowiedzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nadal nie znalazłem fajnego śmierducha...
[mention=4]elvis[/mention] testujesz, testowałeś te "larwy" z MCKARP co Marek wymyślił?
Tak, używam od czasu do czasu. Jednak mam kilkanaście przynęt które chciałbym sprawdzić i nie na wszystkie starcza czasu. Ostatnio najlepiej mi się sprawdzają biszkoptowe (ziołowe) Ringersy.
Z Robali Mckarp mam waftersy Rybne i Orzech Tygrysi. IMG_20220409_155747.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2022 o 16:45, christhof70 napisał:

wiecie ile mazda pali?

Wiem że to fejk, ale na japońskich silnikach jeżdżę od dawna, bo to matki koreańców. A dla mnie Mazda, to z zasady pali własne blachy, bo są z puszek po piwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, booohal napisał:

tych aluminiowych

Z tych pierwszych, co magnes brał. ( ale o ich grubość bardziej mi szło, nie dotykaj szlifierką) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...