Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie . Darek y...ł żartem i ja żartem odpowiedział ? . jak napisał Bartek , tak i ja mam wywalone czy mi ktoś wierzy czy nie . w życiu złowiłem kilka tysięcy pstrągów różnej wielkości , a nie mam ani jednej fotki z rybą 60 +  i może z pięć z 50+ i mam gdzieś czy ktoś mi wierzy czy nie ? . mało kiedy mam miarkę i aparat .przyłożenie do kija czy podbieraka i pi razy oko mam długość rybki . i się tu nie obrażać ? każdy robi jak chce . 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że w wątku są fajne zdjęcia i liczne relacje z połowu. To buduje.

Dobrze wiecie, że żarciki i przekomarzanie to nasza domena, a odbierać je należy jak kto woli lub potrafi.

Nie chodzi o to, czy ryba miała 100+ cm, czy ledwie 15 cm. Chodzi o zabawę i wspólne dyskusje czy podsumowania.
Stąd bardzo mnie cieszy kiedy, ktokolwiek pisze o wynikach swoich połowów, a jeszcze bardziej, gdy obrazek przemawia zamiast słów.
Bartek jak widzę, ma zapał do kleni i często tu je pokazuje. Gratuluję i mam nadzieję, że to też wyzwanie, by choć trochę zamieszania w takim wątku uczynić, najlepiej wstawiając swoje wyniki. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2022 o 07:04, christhof70 napisał:

jutro -4do 0 ,zamarzające przelotki . Bartek powiedz jest po co jechać? korci mnie strasznie 

Pogoda na klenie jest zawsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy godziny bez dotyku, a miejsca niby fajne. nie znam jeszcze dobrze rzek i migracji ryb w różnych porach roku. znalazłem ryby dopiero po 14. wyszło 9 całkiem niezłych sztuk, ale do 50 wciąż daleko 

20220112_141046.jpg

20220113_151340.jpg

20220113_151526.jpg

20220113_151510.jpg

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.01.2022 o 19:58, Bartek.B napisał:

Małe nadrabianie zaległości :) 

Tiaaaa. Nie popisałeś się w nocy i to, to twoje wyprowiantowanie nad wodę? Suchy chleb i maślanka. Masz do myślenia! ?

IMG_0808.JPG.ff221fb2b92babb7cb052bbc7b47a064.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2022 o 08:15, ArekH napisał:

Tiaaaa. Nie popisałeś się w nocy i to, to twoje wyprowiantowanie nad wodę? Suchy chleb i maślanka. Masz do myślenia! ?

 

Koło dobrej maślanki, to to nawet nie stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...