Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał:

człowieku. nie mam prawej nogi i ramion od plerów, jeszcze trochę i nie wstanę

Biedna ta Ewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim rzucie spinam klenia dobre 45cm, w czwartym łowię gluta ze 25, po kilku minutach znowu spinka pod nogami 40+, i się zaczęło! pięć godzin w studni. 3 małe kleniki i dwie płotki. kotastrofa. zjechany jak stado dzikich pędzących. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nowa woda, trzcinowiska mega z małymi wyjątkami w łatwości dostępu. trzy godzinki, wpadło 12 kleni i w końcu przekroczone 50. 51 może 52, piękna gruba ryba. woda technicznie dość trudna, a to znak, sygnał, że luda tam niewiele ? 

20220212_151022.jpg

20220212_135656.jpg

20220212_165937.jpg

20220212_135805.jpg

20220212_135758.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka niepozorna ale jak widać ryby sobie radzą.
Idź tam kiedyś ze spławikiem, ciekaw jestem czy jelce i jazie też złowisz. No chyba, że to woda górska, gdzie tak nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

Rzeka niepozorna ale jak widać ryby sobie radzą.
Idź tam kiedyś ze spławikiem, ciekaw jestem czy jelce i jazie też złowisz. No chyba, że to woda górska, gdzie tak nie można.

Ja ze spławikiem chodzę, na chlebek i nie tylko. A jazia wczoraj miałem jednego ze 30cm, czy jelce są to nie wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda niestety nie gwarantuje ładnych ryb. Odkąd pamiętam mocne słońce, bezchmurne niebo i wiatr nigdy nie gwarantowały na mojej rzece spektakularnych sukcesów. Owszem udało się wydłubać jedną fajną rybę i kilka mniejszych jednak była to droga przez mękę. Woda poszła mocno do góry, odcinając dojście do wszystkich ciekawszych miejscówek. Nie pozostało nic innego jak teraz przeczekać wysoki stan i poćwiczyć feederka na jakimś urokliwym jeziorze. Zawody w Częstochowie niebawem a zawodniczy tryb łowienia jakoś u mnie odpala się baaardzo wolno.

IMG_1161.jpg

IMG_1178.jpg

IMG_1180.jpg

IMG_1229.jpg

IMG_1242.jpg

IMG_1262.jpg

IMG_1282.jpg

IMG_1297.jpg

IMG_1301.jpg

IMG_1317.jpg

IMG_1343.jpg

IMG_1456.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...