Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartek.B napisał:

Ładna pogoda niestety nie gwarantuje ładnych ryb. Odkąd pamiętam mocne słońce, bezchmurne niebo i wiatr nigdy nie gwarantowały na mojej rzece spektakularnych sukcesów. Owszem udało się wydłubać jedną fajną rybę i kilka mniejszych jednak była to droga przez mękę. Woda poszła mocno do góry, odcinając dojście do wszystkich ciekawszych miejscówek. Nie pozostało nic innego jak teraz przeczekać wysoki stan i poćwiczyć feederka na jakimś urokliwym jeziorze. Zawody w Częstochowie niebawem a zawodniczy tryb łowienia jakoś u mnie odpala się baaardzo wolno.

IMG_1161.jpg

IMG_1178.jpg

IMG_1180.jpg

IMG_1229.jpg

IMG_1242.jpg

IMG_1262.jpg

IMG_1282.jpg

IMG_1297.jpg

IMG_1301.jpg

IMG_1317.jpg

IMG_1343.jpg

IMG_1456.jpg

chce Ci się nosić patelę i szamę? dla mnie chlebek już ciężki ?. zawodniczy tryb u mnie nie odpali raczej nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejna nowa miejscówka. poznaję rzeki. wpadło 8 kleni i 30cm płoć. klenie 40,43,44, 48 cm i cztery w przedziale 37-39. przemaszerowałem ze 2 km i kolejny odcinek zaliczony. łowisko średnio trudne technicznie. ryby kompletnie nie reagowały na chleb i expandery. wszystko na mięso

IMG_0443.JPG

IMG_0444.JPG

IMG_0445.JPG

IMG_0447.JPG

IMG_0446.JPG

  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tench_fan napisał:

Łowicie Panowie te klenie aż mnie żal ściska. Tylko dlatego, że sam nie umiem ?

Bo cóż mam Wam żałować ??

Liny teź łowimy 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na olx jest fantastyczny kij za  śmieszne pieniądze, który idealnie nada sie pod klasyczmy match jak i pod kleniowa wypuszczankę. mam wersję mocniejszą do 30 gr. i szczerze polecam. garbolino altima 420, cw. 20g. cena 450zł. gość pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 godziny temu, christhof70 napisał:

na olx jest fantastyczny kij za  śmieszne pieniądze, który idealnie nada sie pod klasyczmy match jak i pod kleniowa wypuszczankę. mam wersję mocniejszą do 30 gr. i szczerze polecam. garbolino altima 420, cw. 20g. cena 450zł. gość pewny

Dej link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...