Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lampaaaaaaaaaaaaaaaaa, pojechał tam gdzie wczoraj po byka. przez 3 godziny bez dotyku. przelot na inną wodę i kolejna godzina na feeder bez brania. zmiana sprzętu na spławikowy i coś połowione. 17 ładnych jazi, 40-44 cm, drugi raz w tym roku bez klenia. namęczył się, ale uratował honor😁

IMG_0775.JPG

IMG_0776.JPG

IMG_0777.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, christhof70 napisał(a):

lampaaaaaaaaaaaaaaaaa, pojechał tam gdzie wczoraj po byka. przez 3 godziny bez dotyku. przelot na inną wodę i kolejna godzina na feeder bez brania. zmiana sprzętu na spławikowy i coś połowione. 17 ładnych jazi, 40-44 cm, drugi raz w tym roku bez klenia. namęczył się, ale uratował honor😁

IMG_0775.JPG

IMG_0776.JPG

IMG_0777.JPG

Kiedy Ci się znudzi wędkarstwo 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, christhof70 napisał(a):

jak zdechne

Też tak kiedyś mówiłem, a jakoś od roku czasu mi się nie chcę, a nawet jak już się zepnę, to po chwili mi się nudzi 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał(a):

Też tak kiedyś mówiłem, a jakoś od roku czasu mi się nie chcę, a nawet jak już się zepnę, to po chwili mi się nudzi 😒

mi nie znudzi. może pojadę faktycznie na rybki do 12cm albo nad jaką komercję, bo klenie i liny mało ludzi interesują😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, christhof70 napisał(a):

bo klenie i liny mało ludzi interesują😁

Co ty pier...... Myślałem że jak w końcu będę miał więcej czasu, da się wyprosić byś mnie zaprosił na swoje rzeczki. Wykupię Zachodniopomorskie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, christhof70 napisał(a):

na dwie rzeczki teoretycznie moge dać namiary😁

To jest swój chłopak, jeśli mu powiesz, że nie wolno, to nawet mi nie zdradzi miejscówki 🥃🥃🥃

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, christhof70 napisał(a):

na dwie rzeczki teoretycznie moge dać namiary😁

Bardziej myślałem o wspólnym wypadzie. Nie sprzedam Twoich tajemnic. Za Mistrza tu robisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...